کارلوس کوریا: Astros’ Beltran تقلب و ارعاب است ‘راست بالا bulls—’

غرب پالم بیچ فلوریدا. — Astros shortstop کارلوس کوریا آمد و به دفاع از کارلوس Beltran روز پنج شنبه پس از Beltran نقاشی شده بود به عنوان یک “خورد” رهبر در Astros’ 2017 ثبت نام-سرقت حماسه در یک گزارش پیش از آن در هفته.

“چیزی که من یک مشکل با زمانی است که من به عنوان خوانده شده که گزارش این است که ما می ترسند از او یا که ما احساس ترس,” کوریا گفت: از Beltran در ballpark از سواحل پالم در طول Astros’ عذرخواهی تور. “ما احساس نمی ترسم از Beltran یا مرعوب. او پسر بهترین, بهترین تیمی است که ما تا به حال. Beltran یک رهبر clubhouse اما همه ما تا به حال می گویند در همه چیز را که ما انجام می دهند در آن وجود دارد. هر چه گفت و هر چه ما انجام شد و ما تا به حال شانس به آن را متوقف کند به عنوان یک تیم. همه. همه این شانس را به چیزی می گویند و ما نداشت.

“پس هر که این منبع ناشناس که گفته شد ما احساس ترس و یا ما بیش از حد جوان به انجام چیزی است که راست بالا bulls—. Beltran نمی ارعاب هیچ کس. Beltran بهترین مرد.

“من می دانم که مردم در حال رفتن به می گویند” من او فقط در تلاش برای محافظت از او را, اما شما می توانید به هر مرد اینجا بود که در اینجا در سال 2017 — Beltran راست است تا آقایان و هیچ کس حتی شما بچه ها هیچ کس نمی خواهد احساس ترس حضور خود را با رهبری او و هر آنچه او برای گفتن دارد. او به ما نشان داد چگونه به بازی بیس بال ، او یک جانباز. او الهام بخش است. هر زمان که ما افتادن او وجود دارد برای ما, بنابراین من نمی دیدن یک فرد است که با نظارت شما و یا برای شما وجود دارد زمانی که شما در حال مبارزه به عنوان یک تهدید آمیز فرد” کوریا گفت.

با توجه به گزارش سه شنبه در ورزشی, Beltran بود سر دسته که آن را به این طرح نادیده گرفته و اعتراضات برخی از مربیان و هم تیمی. Beltran نامگذاری شد متس مدیر این فصل از دست داد اما این کار زمانی که جزئیات ثبت نام-سرقت حماسه به نور آمد.

Beltran پیوست Astros قبل از 2017 فصل پس از گذراندن سه سال گذشته با یانکی ها. با توجه به ورزشی که Beltran رو به هوستون گفت: این سازمان نشانه آن-روش سرقت شد “پشت بار.”

حتی زمانی که بازیکنان دیگر — از جمله سابق یانکی ها هم تیمی برایان McCann — توصیه Beltran برای قرار دادن یک توقف به خیانت Beltran رد این گزارش ادعا می کند.

“او آن را نادیده گرفته و steamrolled همه” یکی از اعضای تیم ادعا به ورزشی است. “از کجا می توانم شما را اگر شما یک جوان تاثیرپذیر بازیکن با Astros و این مرد می گوید:” ما در حال انجام این کار? چه چیزی شما را انجام دهید؟”

کوریا نقاشی بسیار متفاوت تصویر در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su