CBS رئیس جو Ianniello گام خواهد شد زیر شبکه مگا-ادغام با ویاکام.

Ianniello را ترک پست خود به عنوان چشم رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل و جایگزین NBCUniversal اجرایی جورج گونه تبدیل خواهد شد که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت CBS Entertainment Group موثر مارس 23 ViacomCBS جمعه اعلام کرد.

“با تشکر در هیچ بخش کوچکی به تلاش های خود را CBS با نام تجاری قوی و وفادار زیر را در سراسر انواع سیستم عامل — موقعیت آن را به خوبی برای این مهم فصل بعد” ViacomCBS رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت باب Bakish گفت: از Ianniello.

گونه نظارت همه CBS television کسب و کار با ViacomCBS دیجیتال سازمان در CBS دسترسی به همه خدمات جریان و دیگر دارایی های دیجیتال با توجه به انتشار اخبار. او اخیرا به عنوان نایب رئیس NBCUniversal محتوای Studios.

گزارش های پدید آمده در هفته گذشته که Ianniello را ترک ViacomCBS این بهار. او در آغاز به عنوان CBS اقدام مدیر عامل شرکت پس از او رئیس Les Moonves, استعفا داد و در سپتامبر سال 2018 در میان آزار و اذیت جنسی و تجاوز اتهامات. این شرکت بعد از تمدید Ianniello قرارداد.

Ianniello شد Moonves’ دیرین شماره 2 و پشتیبانی از تلاش های خود را برای رقیق کردن کنترل که ویاکام است شاری Redstone تا به حال بیش از CBS. اما او با این وجود میله میله برای دریافت 100 میلیون دلار ثروت باد آورده پس از CBS و ویاکام ادغام شده در دسامبر پست گزارش کرده است.

“من در حال حاضر نگاه به جلو به حصول اطمینان از انتقال آرام قدرت به مرحله بعدی رهبری از فردا به طوری که چشم می تواند همچنان به رشد, فقط به عنوان آن را برای مدتی چنین طولانی” Ianniello در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب اورجینال پزشکی