CBS سوال در مورد تصویری از این ادعا او را ترک بیش از عدم coronavirus ماسک

ایسنا مجبور شد به موضوع و روشن شدن پس از ترویج فیلم گریه پرستار که ادعا کرد او خواسته شده بود که توسط مدیران به پوشیدن یک N95 ماسک در هنگام درمان coronavirus بیماران.

پخش یک ویدئو یکشنبه در توییتر از Imaris ورا ادعا او با ترک شغل خود به دلیل عدم وجود دنده محافظ در نورث وسترن پزشکی مرکزی DuPage بیمارستان در Winfield, Illinois.

“آمریکا آماده است. و پرستاران در حال محافظت” از یک گریان ورا گفت: در این فیلم است.

“من ترک کار من امروز. من به کار رفت و من اختصاص داده بود به یک COVID بیمار در ICU واحد است که تبدیل شده است به یک تعیین شده COVID واحد. هیچ یک از پرستاران در حال پوشیدن ماسک حتی فولاد ماسک در راهرو زمانی که آنها در حال دادن گزارش به هر یک از دیگر. من تا به حال خود من N95 ماسک. به من گفت: من مدیر من درک می کنم ما در منابع, اما به من اجازه محافظت از خودم. اجازه دهید من احساس امن است.”

کلیپ ویروسی رفت و پس از CBS ترویج آن با سن. برنی ساندرز حتی به اشتراک گذاری آن با 9.5 میلیون پیروان.

اما اخبار سازمان مجبور شد به موضوع و روشن شدن پس از رسانه های اجتماعی sleuths ادعا ورا که بنا به گزارش ها تا به حال یک زیر بزرگ در حال حاضر غیر فعال Instagram صفحه نبود اعتماد است.

CBS با صدور بیانیه ای از ورا در پیگیری توییت دوشنبه.

“ما هر یک از اختصاص 1 N95 هر 1 covid اتاق بیمار بود اما مجاز به استفاده از آن در خارج از اتاق پوشیدن خود ما N95 ماسک در اطراف ایستگاه پرستاران و یا سالن که من آماده ام” ورا گفت: با توجه به CBS.

چند ساعت بعد از پخش به دنبال این گزارش با یکی دیگر از صدای جیر جیر در مورد ورا وضعیت شغلی.

“بیمارستان نورث وسترن پزشکی اذعان کرد که Imaris ورا ترک کرده بود او اما با اشاره CBS اخبار ورا به عنوان به جزئیات چرا” خروجی توییتی.

با وجود این سوال اطراف ورا ادعا می کند این فیلم که بیش از 8.5 میلیون انداز شده است حذف شده از CBS’ صفحه توییتر که از شنبه بعد از ظهر.

CBS نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست برای نظر.

ورا نمی تواند بلافاصله رسیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net