CBS رادیو برخورد با مواد منفجره جدید آزار و اذیت طرح دعوی در دادگاه

آزار و اذیت جنسی در لس Moonves’ CBS به قدری بد بود که حتی منابع انسانی کارکنان آسیب پذیر به پیشرفت های جنسی ناخواسته انفجاری جدید طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

Jacquelyn Musiello سابق حقوق و دستمزد متخصص در CBS Radio ترک کار خود را در سال 2017 به دلیل “فیزیکی و عاطفی زجر” بودن از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط استعداد و شاهد موقعیت های بی شماری که در آن دیگران شد و همچنین با توجه به برانکس دولت در دادگاه طرح دعوی در دادگاه.

او به دنبال 10 میلیون دلار خسارت و کلاس-وضعیت عمل.

در طول پنج سال در CBS رادیو Musiello می گوید: او به میدان فرستاد شکایت از زن همکاران که توصیف “جنسی نظرات” “ناخواسته لمس کردن” و “innuendoes” از اساتید راهنما و رادیو شخصیت در یک “تقریبا به صورت روزانه.”

اما CBS کارفرمایان از جمله Musiello را HR سرپرست چیزی جز خنده و طرح دعوی در دادگاه می گوید.

در یکی 2016 مثال Musiello بازگو پیاده روی در یک زن و مرد کارمند, رابطه جنسی در یک کنفرانس اتاق بعد از ساعت کار. هنگامی که او مواجه آنها کارکنان را مورد پرسش اقتدار او گفت:. زمانی که Musiello به او گفت, رئیس, مارگارت, Marion — که به نام شکایت — حادثه او “آن خندید” طرح دعوی در دادگاه اضافه شده است.

کت و شلوار هم توضیح ناراحت کننده برخورد Musiello تا به حال با CBS رادیو میزبان دن تیلور که پا را از این شرکت در سال 2019 پس از سوء تحقیقات نشان داده است که این شرکت تا به حال نادیده گرفته شکایت از نژادپرستی و تبعیض جنسی توسط سه کارمند.

تیلور ساخته شده است پیشرفت های ناخواسته به سمت Musiello از جمله دادن شکلات و گل و دست نوشته کارت, کت و شلوار گفت. او همچنین خواسته او را به ناهار در ایتالیایی رستوران PJ چارلتون و سپس به منظور گول زدن او را به می گویند بله, به یاد او که او برای ارتقاء آن “خواهد بود و در بهترین مورد علاقه” برای حضور در کت و شلوار می گوید.

Musiello همچنین سابقه شکایت از زن دیگر کارکنان در مورد تیلور در کار خود را به عنوان یک منابع انسانی exec از جمله تیلور درخواست زنان برای پیوستن به او در هواپیمای خصوصی خود. اما زمانی که Musiello به او گفت, رئیس, Marion, از شکایت در مورد تیلور او داده شد طفره و در نهایت گفت: به دستور زنان به سادگی به “ماندن” از او.

“وجود دارد عمیقا تعبیه شده جنسیتی فرهنگ است که تمدید از بالا به پایین” گفت: Musiello وکیل دانا Clancy.

Frat house-مانند فرهنگ در این شرکت به ویژه در بخش رادیویی — که فروخته شد و در سال 2017 به Entercom — شده است موضوع پرونده های حقوقی متعددی به عنوان پست قبلا گزارش شده است.

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز است جستوجو کرد CBS رادیو به عنوان بخشی از کلی تحقیق و تفحص به سوء رفتار در شرکت پخش رهبری Moonves تا زمانی که استعفای خود را در سال 2018 در میان بهمن آزار و اذیت جنسی ادعا می کند.

فردا نیز اخراج خبرنگار تلویزیون چارلی رز در اواخر سال 2017 بیش از سوء رفتار جنسی اتهامات از جمله ادعا می کند که او را به راه رفتن در اطراف در مقابل کارکنان زن.

این رفتار نابرابر مردان و زنان در این شرکت به یک منبع ثابت از نا امیدی به Musiello که توصیف دیرین کارمند زن از او می گوید اخراج شد زمانی که او هشت ماه باردار.

Musiello ادعای او انتظار می رود برای تکمیل حقوق و دستمزد وظایف حتی زمانی که در مرخصی پزشکی از جمله حق پس از او دچار سقط جنین در سال 2015. او هرگز بازگشت به کار از که پزشکی, ترک, ترک کار خود را در فوریه. 17, 2017.

CBS کاهش یافته است به نظر در حالی که Entercom بازگشت نیست یک پرس و جو برای نظر. ماریون پاسخ نمی دهند به ایمیل برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im