CC Sabathia کمک به ارائه coronavirus وعده های غذایی به پسران و دختران باشگاه

با این حال زمانی برانکس ساکنان نیاز به مواد غذایی CC و کهربا Sabathia خود را ادامه خواهد داد یک بار در هفته توزیع در قصبه و کالیفرنیا زادگاه Vallejo با هدف حمایت از پسران و دختران باشگاه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“هنگامی که آن را برای اولین بار اتفاق افتاده است و ما واقعا فکر Boys & Girls Clubs و پدر و مادر. بدیهی است که من یکی از آن بچه ها به طوری که اگر این 30-چیزی است که سال پیش من خواهد بود ایستاده در خط در انتظار یک جعبه” Sabathia که بازنشسته پس از فصل گذشته گفت: پست در روز جمعه یک روز پس از خانواده اش PitCCh در بنیاد توزیع جعبه مواد غذایی فاسد نشدنی به پسران و دختران اعضای باشگاه در برانکس. “این چیزی است که ما واقعا می خواستم برای انجام برای کمک به جامعه. I love The Bronx, که جایی است که من ساخته شده خانه دوم من. امیدوارم ما می توانیم نگه داشتن آن رفتن تا زمانی که این جریان است.”

این Sabathias در حال کار با FreshDirect در همکاری با تمام پنج قصبه رئیس جمهور و باید کمک کرد راه اندازی “عملیات 5 قصبه درایو غذایی”

CC Sabathia
CC Sabathia و همسرش کهربا کمک را از وعده های غذایی در پسران و دختران باشگاه.گتی ایماژ

با Vallejo درگیر آن bicoastal عملیات. این Sabathia بنیاد ارائه شده توسط و مواد غذایی بانک کنترا کوستا و سلنو توزیع 500 غذایی اضطراری جعبه و کیسه از محصولات تازه به خانواده های محلی در روز سه شنبه و جمعه.

“بسیاری از آنها در مواجهه با چالش های فوق العاده ای از جمله کسانی که ناشی از تعطیلی مدارس است که حذف وعده های غذایی مهم برای کودکان محلی. آن را یک اولویت دادن به خانه ما” کهربا و CC Sabathia در بیانیه ای گفت.

پوشیدن دستکش و ماسک صورت Sabathia دست از جعبه های مواد غذایی در برانکس.

“سبزیجات بودند در آنجا چیزهای که سخت است برای دریافت در یک سوپر مارکت. هر چه مردم نیاز” Sabathia گفت: از جعبه محتوا. “ما نمی توانید انتخاب کنید چه چیزی در جعبه.”

Sabathia را بنیاد می شود جعبه از FreshDirect طول می کشد و آنها را به خیابان ها.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

مانند بسیاری از سراسر جهان Sabathia شده است محدود به خانه اش در شمال نیوجرسی.

“ما همه امن است. ما در حال اقامت در خانه” Sabathia گفت. “تلاش برای ایمن ماندن انجام آنچه ما می توانیم.”

کهربا Sabathia گفت: “ما باید به معنای واقعی کلمه خارج از خانه سه بار از مارس 12 و از آن شده است به برانکس و که در آن است. بنابراین ما قطعا چسبیده با ماندن در خانه [راهنمای].”

با مادرش در کالیفرنیا CC Sabathia است که در تماس با او روزانه.

“من صحبت کردن با او هر روز او خوب است. عمه من در حال انجام خوب” Sabathia گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net