CDC سیاست اجتناب از قرنطینه مدارس COVID-19 را تأیید می کند

[ad_1]

دانش‌آموزانی که در معرض ویروس کرونا قرار دارند، می‌توانند در صورت آزمایش ویروس با نتایج منفی و بدون علامت بودن کووید-19 تحت دستورالعمل‌های جدید فدرال برای «تست ماندن» که در روز جمعه منتشر شد، در کلاس بمانند و از وقفه قرنطینه اجتناب کنند.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رویکرد “آزمون ماندن” را که قبلاً در بسیاری از مناطق مدرسه استفاده می‌شد، بر اساس تحقیقات مربوط به یافته‌های مناطق شیکاگو و لس‌آنجلس، قاطعانه اتخاذ کرده است.

تنها در لس آنجلس یونایتد، بیش از 2000 دانش آموز در یک هفته معمولی به دلیل تماس نزدیک با فردی که تست عفونت کروناویروس مثبت داشته است قرنطینه می شوند. هفته گذشته تعداد آنها در دومین سیستم بزرگ مدرسه کشور از 4000 نفر گذشت. برخی از خانواده ها بارها این مصیبت را پشت سر گذاشته اند. قرنطینه می تواند تا 10 روز ادامه یابد.

دکتر روشل والنسکی، مدیر CDC، روز جمعه گفت: «تست ماندن یک تمرین بهداشت عمومی تشویق‌کننده است که به فرزندان ما کمک می‌کند به مدرسه بروند.

بسیاری از مدارس در کالیفرنیا به سیاست‌هایی روی آورده‌اند یا اتخاذ کرده‌اند. بر اساس گزارش مرکز کشف مجدد آموزش عمومی مستقر در سیاتل، یک سازمان تحقیقاتی که پاسخ‌های ناحیه مدرسه COVID-19 را ردیابی می‌کند، حدود 100 منطقه مدرسه برتر کشور، یک آزمون اقامتی را معرفی کرده‌اند. این رقم نسبت به اوایل اکتبر که هشت ولسوالی از آن استفاده می کردند، بیشتر است.

شورای آموزش لس آنجلس رئیس‌جمهور کلی گونز گفت که دستورالعمل‌های CDC کاملاً با رویکرد این شهرستان برای ترم آینده مطابقت دارد.

گونز گفت: «این اقدامات باعث می شود دانش آموزان بیشتری در مدرسه درس بخوانند تا زمان حساس یادگیری را از دست ندهند.

این رویکرد توسط میگل کاردونا وزیر آموزش ایالات متحده نیز تأیید شد.

این دلگرم‌کننده است که استراتژی‌های تست ماندن هم در مهار انتقال ویروس مؤثر است و هم در حصول اطمینان از اینکه دانش‌آموزان می‌توانند به تحصیل در مدرسه ادامه دهند تا کل کلاس‌ها یا مدارس مجبور نباشند تعطیل شوند. کاردونا گفت: -19، در جامعه مدرسه یافت می شود.

دستورالعمل‌های رسمی CDC قبلاً توصیه می‌کرد که وقتی فردی در مدرسه آزمایش عفونت کروناویروس مثبت می‌دهد، افرادی که تصور می‌شود در تماس نزدیک هستند باید به مدت 10 روز از مدرسه خارج شوند و در قرنطینه خانگی بمانند.

در بیانیه ای که روز جمعه منتشر شد، CDC گفت که آزمایش ماندن و قرنطینه هر دو گزینه های قابل دوام هستند. آزمون زمان استراحت می تواند هزینه های قابل توجهی برای مدرسه یا سیستم مدرسه داشته باشد، زیرا این بدان معناست که باید یک برنامه آزمایش و نظارت منظم وجود داشته باشد.

دبرا دواردو، رئیس بخش آموزش شهرستان گفت که دلارهای فدرال برای کمک های مالی می تواند به جبران هزینه ها کمک کند.

چندین ایالت برای جلوگیری از گذراندن دوره‌های طولانی دور از دانشگاه، یک آزمون اقامتی را تأمین مالی کرده‌اند.

پیش از این، CDC گفته بود که این رویکرد امیدوارکننده است، البته تا زمانی که اقدامات دیگری مانند تغییر چهره برای معلمان و دانش آموزان دنبال شود. آژانس به حمایت از یک رویکرد چند لایه برای ایمنی ادامه می دهد. او با برخی از مناطق مدرسه برای ارزیابی آزمون مرخصی همکاری می کند و نتایج دو مطالعه را منتشر می کند.

یکی در حومه لیک کانتی، ایلینوی، در شمال شیکاگو بود که در ماه اوت برنامه ای را تصویب کرد. تماس های نزدیک اجازه داشتند در مدرسه باقی بمانند، مشروط بر اینکه هم فرد آلوده و هم تماس نزدیک هنگام مواجهه با ماسک پوشانده شوند، تماس نزدیک بدون علامت باشد و تماس نزدیک یک، سه، پنج و هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض آزمایش قرار گیرد.

عفونت ها در 16 مورد از بیش از 1000 تماس نزدیک ایجاد شدند که نرخ انتقال آن حدود 1.5٪ بود. مقامات بهداشتی معتقدند این استراتژی موفقیت آمیز است.

نتایج مشابهی در مطالعه‌ای گزارش شد که به آنچه در پاییز امسال در مدارس شهرستان لس‌آنجلس رخ داد، گزارش شد، داده‌های گرفته شده در 78 سیستم مدرسه، از جمله LA Unified، که حدود یک سوم دانش‌آموزان این شهرستان را دارد. دوره مطالعه از 20 شهریور تا 31 مهر بود. حدود نیمی از مناطق مدرسه در آزمون مرخصی شرکت کردند. LA Unified در میان آنها نبود.

در شهرستان لس آنجلس، محققان 7511 تماس نزدیک دانش‌آموزانی را در مدارسی که سعی کردند در آزمون باقی بمانند، شمارش کردند و نتایج بدتر از مدارسی که قرنطینه‌های سخت‌تری داشتند، نبود. محققان نتیجه گرفتند که مدارس بدون آزمون اقامت احتمالاً حداقل 92455 روز آموزش شخصی را از دست داده اند.

با این حال، دانش‌آموزان منطقه لس‌آنجلس که تحت گزارش‌های آزمون اقامت قرار گرفتند، محدودیت‌هایی داشتند. آن‌ها مجبور بودند در داخل، خارج از منزل و اتوبوس‌های مدرسه ماسک بزنند، هفته‌ای دو بار مورد آزمایش قرار بگیرند و وقتی در مدرسه نیستند موافقت کنند که در خانه قرنطینه شوند. افراد نزدیک نمی توانستند در فعالیت های فوق برنامه یا مراقبت قبل یا بعد از مدرسه در طول قرنطینه تغییر یافته شرکت کنند. همه دانش‌آموزانی که علائم کووید-19 را ایجاد کرده‌اند یا آزمایش ویروس آنها مثبت بوده است، باید مانند قبل در خانه ایزوله شوند.

اداره بهداشت شهرستان در پاسخ به سؤالات گفت: «استراتژی آزمون مدارس دولتی شهرستان لس آنجلس منجر به افزایش انتقال در طول یک انتقال قابل توجهی نشد، زمانی که Delta سویه غالب بود و به طور قابل توجهی باعث صرفه جویی در روزهای مدرسه شخصی شد. از تایمز

این بخش تاکید کرد که این مطالعه قبل از انتقال Omicron انجام شده است و ممکن است مدل های انتقال فعلی در LA را منعکس نکند. مدارس هنگام تصمیم گیری برای تغییر قرنطینه دانش آموزان در معرض خطر باید Omicron را در نظر بگیرند.

مقامات شهرستان گفتند که هر منطقه مدرسه شهرستان لس آنجلس این گزینه را داشت که آزمون اقامت 20 سپتامبر را انتخاب کند، اگرچه اکثر مدارس این کار را نکردند. دستورالعمل های دولتی همچنین آزمایش اقامت به نام قرنطینه اصلاح شده را تأیید می کند.

آنتونی آگیلار، رئیس آموزش ویژه، عدالت و دسترسی در این شهرستان گفت که LA Unified تا ژانویه به پروتکل های فعلی خود ادامه خواهد داد. این بدان معنی است که همه کارمندان منطقه و دانش آموزان شخصی هر هفته آزمایش خواهند شد. دانش آموزان واکسینه شده در معرض تماس نباید قرنطینه شوند مگر اینکه علائم بیماری را داشته باشند. دانش‌آموزانی که واکسینه نشده‌اند باید قرنطینه شوند.

از فوریه، شهرستان انتظار دارد که نسخه شهرستانی از آزمون اقامتی را برای دانش‌آموزان در هر سنی، چه واکسینه شده یا نه، اتخاذ کند.

قوانین قرنطینه مدارس در طول همه گیری همه گیر تغییر کرد، همانطور که سیاست و درک علمی تغییر کرد تکامل می یابد.

LA Unified معمولاً رویکرد محتاطانه تری برای اقدامات ایمنی اتخاذ می کند، از جمله تأخیر در بازگشایی پردیس ها تا زمانی که همه کارکنان فرصت واکسینه شدن کامل را داشته باشند. منطقه همچنین آزمایش هفتگی اجباری را برای همه افراد در محوطه دانشگاه، خواه واکسینه شده یا غیر واکسینه شده، معرفی کرد. کارمندان همچنین دستورات واکسیناسیون را برای همه کارمندان و دانش آموزان 12 ساله و بالاتر اتخاذ کردند.

دستور کارمندان به طور کلی اعمال می شود – با استثناهای بالقوه به دلایل پزشکی یا اعتقادات مذهبی صادقانه. این هفته شورای آموزش و پرورش مهلت دانش آموزان 12 سال به بالا را به پاییز آینده موکول کرد.

به طور مشابه، منطقه سیاست های سختگیرانه ای را برای قرنطینه مدارس – که به ویژه در LA Unified رایج است، زیرا برنامه آزمایش سیستم مدرسه می تواند عفونت ها را حتی زمانی که افراد هیچ علامتی از بیماری ندارند، تشخیص دهد.

گونز گفت: «در هر مرحله، LA Unified در حال بررسی و ارزیابی مجدد شیوه‌های خود است تا از ایمنی مستمر خانواده‌ها و کارکنان خود اطمینان حاصل کند و در عین حال اختلالات یادگیری را در صورت امکان به حداقل برساند.

به گفته CDC، هر فردی که در یک دوره 24 ساعته در مجموع 15 دقیقه یا بیشتر 6 فوت از فرد آلوده فاصله داشته باشد، تماس نزدیک است. یک فرد مبتلا می تواند از دو روز قبل از شروع علائم، عفونت کروناویروس را گسترش دهد. برخی از افراد هرگز علائمی ندارند، اما تا دو روز قبل از دریافت آزمایش مثبت مسری هستند.

بر اساس دستورالعمل های جدید CDC، کسانی که آزمایش آنها مثبت است هنوز باید ایزوله شوند. برای اکثر کودکان و بزرگسالان، انزوا و سایر اقدامات احتیاطی را می توان 10 روز پس از شروع علائم و پس از اینکه فرد حداقل 24 ساعت تب نداشت و سایر علائم بهبود یافت، متوقف کرد.

موضع CDC ممکن است نگرانی های برخی از والدین، کارکنان مدرسه و گروه های کاری را کاهش دهد.

رندی وینگارتن، رئیس فدراسیون معلمان آمریکا، این آزمایش را “امیدبخش” خواند و در عین حال خواستار تداوم اقدامات ایمنی گسترده شد.

وینگارتن در بیانیه ای گفت: «اولویت شماره یک ما همچنان ایمن نگه داشتن ساختمان های مدارس برای یادگیری شخصی است. “خوشبختانه، ما می دانیم – و می توانیم – اطلاعات بیشتری به دست آوریم و اقدامات احتیاطی بسیار بیشتری را برای تحقق آن انجام می دهیم.

“اکنون، به ویژه با توجه به تهدید Omicron، ما باید تلاش های خود را برای به اشتراک گذاشتن این دانش و عملی کردن آن مضاعف کنیم: مهمترین چیز استفاده از واکسن ها و تقویت کننده ها و مشارکت مجدد با استراتژی های کاهش موثر است، به ویژه آزمایش، تهویه و پوشش در داخل خانه، “او گفت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma