واشنگتن — مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز پنج شنبه عنوان یک همکار CDC رسمی هشدار داد که گسترش COVID-19 کروناویروس در آمریکا اجتناب ناپذیر است گفت: او misspoke.

CDC مدیر رابرت Redfield گفت کاپیتول هیل قانونگذاران شنبه که دکتر نانسی r. schultze ، بیانیه سهشنبه تکذیب این واقعیت است که خطر پایین باقی مانده است.

“من فکر می کنم آنچه Dr. r. schultze ، در تلاش بود به می گویند — من فکر می کنم شاید می توانست انجام می شود خیلی بیشتر articulately از آنچه آمریکا شنیده شد او در تلاش بود به می گویند آن را نیز زمان خوبی برای ما برای آماده سازی اگر ما مجبور به رفتن به مطلب کاهش” Redfield گفت: یک خانه فرعی.

وی افزود: “ما هنوز متعهد به مهاجم مهار, و من می خواهم مردم آمریکا بدانند که در این نقطه است که خطر کم است.”

R. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی حال هشدار داد: “ما انتظار داریم ما را ببینید جامعه گسترش در این کشور است. این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید. … اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید باشد.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد r. schultze ، در یک کنفرانس مطبوعاتی از مسکن اتاق جلسه روز شنبه, گفتن خبرنگاران گفت: “من فکر نمی کنم آن را اجتناب ناپذیر است. آن را احتمالا خواهد شد. آن را احتمالا خواهد شد. این می تواند در یک سطح و یا آن را می تواند در یک سطح بزرگتر.”

رئیس جمهور بنا به گزارش fumed در مورد r. schultze ، هشدار سرزنش آن را برای پیامدهای اقتصادی است که در نهایت دیدم بازار سهام از دست دادن بیش از 3000 امتیاز این هفته است.

Redfield اذعان کرد گسترش سریع این ویروس در خارج از چین — کره جنوبی-ایتالیا و ایران — اما گفت: حوزه های قضایی دیگر مانند هنگ کنگ و سنگاپور نشان داده است که عفونت گسترده بود و نه اجتناب ناپذیر است.

“خطر ابتلا به آمریکا کم است. ما یک مهاجم مهار استراتژی است که واقعا کار کرده تا به این زمان 15 مورد در ایالات متحده است. تا زمانی که آخرین مورد که ما فقط تا به حال در ساکرامنتو ما تا به حال یک مورد جدید در دو هفته” گفت: با اشاره به یک مورد تشخیص شنبه در کالیفرنیا است. که فرد شناخته شده در تماس با فرد آلوده.

“در برخی از کشورها این است که نقل مکان کرد و به سرعت ما دیدم در کره جنوبی در حال حاضر که در آن ما تا به حال بیشتر موارد در کره جنوبی در 24 ساعت گذشته از ما بود در تمام چین است. ما دیده ایم در ایتالیا آن را در حال حرکت سریع در ایران, آن را در حال حرکت سریع” Redfield گفت. “اما کشورهای دیگر واقعا استفاده از مهار و کاهش حاوی استراتژی مانند سنگاپور و هنگ کنگ و آنها واقعا محدود گسترش پس از معرفی اولیه از چین است.”

Redfield دست پاچه گفت: آمریکایی ها نباید خرید پزشکی-درجه ماسک و گفت که انجام این کار می تواند آن را مشکل تر برای حرفه ای پزشکی برای به دست آوردن دنده محافظ. او گفت که تهاجمی پاسخ می تواند به جلوگیری از خطر است.

“ما از این نقطه نظر است که ما هنوز در تهاجمی مهار حالت که وابسته به شرایط اولیه مورد به رسمیت شناختن انزوا و تماس با ردیابی که در حال حاضر در حال رفتن به دنبال شناسایی این جامعه معرفی و تمرین درمانی عمومی برای به حداقل رساندن آنها” Redfield گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im