CDC هشدار از آینده شیوع بیماری تهدید کننده زندگی است که هدف کودکان

CDC هشدار داده است که از آن انتظار شیوع نادر, بیماری تهدید کننده زندگی است که هدف کودکان با شروع این ماه است.

به طور بالقوه کشنده عصبی و بیماری های تنفسی شل حاد myelitis یا AFM شده مطرح در امواج هر دو سال در ایالات متحده پس از سال 2014 و به طور معمول حملات بین ماه های آگوست و نوامبر فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز سه شنبه گفت.

تقریبا تمام قربانیان کودکان هستند.

شده اند وجود دارد موارد 16 تا کنون در این سال — از جمله یک مرگ CDC گفت.

“همانطور که ما به این مهم ماه آینده CDC در نظر گرفتن گام های لازم برای کمک به پزشکان بهتر تشخیص علائم و نشانه های AFM در کودکان,” سازمان, مدیر, دکتر رابرت Redfield در بیانیه ای گفت:.

“شناخت و تشخيص زودرس حیاتی هستند” Redfield گفت: — به عنوان CDC اشاره کرد که علائم می تواند به بدتر شدن در عرض چند ساعت و منجر به فلج دائمی و یا تهدید کننده زندگی تنفسی مسائل اگر بلافاصله درمان نشود.

شروع علائم با تب و/یا مسائل تنفسی و به دنبال آن ممکن است ضعف اندام, اشکال در راه رفتن و گردن و یا کمر درد در حدود شش روز.

آن است که روشن نیست که دقیقا چه چیزی باعث این بیماری و یا چگونه آن را گسترش می یابد اما پزشکان گمان می کنند که آن ویروسی است و قبلا سالم بيماران ایمنی نیست.

در حال حاضر هیچ تست یا برای درمان آن و نه اثبات شده روش پيشگيری از CDC گفت.

CDC director Robert Redfield
CDC مدیر رابرت Redfieldگتی ایماژ

هنوز سازمان بهداشت پیشنهاد کرد که اجتماعی-دورى از پروتکل های میان coronavirus ممکن است کمک به تاخیر اگر نه مبارزه با آن.

اما این بیماری خیلی بد است که این سازمان گفت: هر گونه نگرانی در مورد ابتلا به COVID-19 نباید مردم را از عجله بلافاصله به بیمارستان برای درمان AFM اگر آن مشکوک است.

در سال 2018 آخرین بار که ما دچار شیوع و 94 درصد از 238 نفر مبتلا کودکان بودند. تقریبا همه (98 درصد) در بیمارستان بستری شد, با بیش از نیمی از آنان بستری شده در بخش مراقبت های واحد.

بيماران پراکنده در سراسر 42 متحده CDC گفت.

علاوه بر این سال مرگ و میر قربانی دیگری درگذشت از AFM در سال 2017, آژانس گفت: — اضافه کردن “ما هم یاد گرفتم از مرگ و میر در موارد تایید شده در سال های گذشته است.”

شده اند وجود دارد در مجموع 633 تایید موارد پس از سی دی شروع به ردیابی این بیماری در ماه اوت 2014 را گفت.

CDC گفت: آن هشدار متخصصان اطفال و بیمارستان بخش اورژانس در سراسر کشور در مورد پتانسیل های آینده شیوع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>