Cellino & Barnes شریک زندگی, دوست دختر کشیده به حقوقی دشمنی

تاپیک جدید خسارت در بلند مدت در حال اجرا دشمنی بین وکلای صدمه شخصی راس Cellino و استفان بارنز.

بارنز دیرین دختر ادعا می کند Cellino است “با استفاده از او به عقب بر گردیم در بارنز” خودداری نزدیک به 1 میلیون دلار در هزینه های قانونی او بدهکار برای کار پر سود مورد یک دعوی مدعی.

وکیل الن اشتورم — که در این شرکت از سال 2009 و در رابطه با بارنز برای یک دهه اتهامات که Cellino است که تلاش برای “به دست آوردن اهرم در برابر [بارنز] در انحلال اختلاف در شیوه ای است که بعید, perfidious, غیر اخلاقی و نادرست” منهتن دیوان عالی کشور دعوی در دادگاه واصل اواخر روز سه شنبه می گوید.

این جدا حقوقی duo شده اند در فرایند تقسیم شرکت خود شناخته شده برای آن جاذب صدای جرنگ جرنگ “همین حالا منتظر تماس 8!” و آسان برای به یاد داشته باشید شماره تلفن: (800) 888-8888.

استورم و دو نفر دیگر از وکلا از جمله بارنز برادر ریچارد امن “یکی از بزرگترین صدمه شخصی شهرک در ایالات متحده آمریکا تاریخ” از یک مورد او پیوست و در سال 2012 مربوط به یک دختر 14 ساله اش که به شدت سوخته بود توسط یک انفجار محصول با توجه به مدارک دادگاه.

قبل از کار او در این مورد اشتورم — که به طور معمول با دریافت 10 درصد از کل هزینه های قانونی در موارد, در علاوه بر این به او دستمزد شفاهی توافق برای تقسیم مورد 20 درصد هزینه سه راه با دو تن دیگر از وکلای مدافع که مشغول به کار در مورد مدارک دادگاه می گویند.

هنگامی که در مورد حل و فصل شد و در سال 2018, “Cellino شخصا چندین میلیون دلار از حل و فصل” — با وجود نداشتن انجام هر گونه کار در دادگاه اسناد و مدارک محرمانه.

Ellen Sturm, girlfriend of Stephen Barnes
الن استورم, دوست دختر استفن بارنزفلیکر

اما Cellino حاضر به پرداخت استورم او قطع $936,220 — ادعای او هرگز این توافقنامه به تقسیم کل هزینه سه راه کت و شلوار مدعی.

بعد یک ایمیل Cellino گفته را تکذیب کرد به بارنز در یک ایمیل از مارس 26 سال 2018 با توجه به کت و شلوار.

Cellino متهم بارنز از “طرفداری” نسبت استورم و مدارک دادگاه ادعا می کنند.

با وجود استورم گسترده و مستند کار در مورد Cellino ادعا کرد که استورم حقوق و دستمزد به تنهایی کافی بود برای جبران کار خود را که او مشخص می شود به عنوان کمک به “در پیش نویس حرکات و درخواست ها” کت و شلوار ادعا می کند.

اما استورم می گوید او به طور منظم دریافت 10 درصد جایزه در کار خود را در قبل از مواردی است که گذاشته شده در قرارداد. و Cellino نشده بود موضوع را با کسی دریافت هزینه های خود را همیشه قبل از دادگاه اسناد و مدارک محرمانه.

“Cellino تا به این ترتیب طلبانه مورد آزار قرار گرفته و موقعیت خود را از قدرت در این شرکت در تلاش به دنبال انتقام در برابر بارنز از طریق دیرین خود را دوست استورم” با توجه به اتهامات عنوان شده علیه.

استورم در حال حاضر به دنبال $4.74 میلیون از Cellino و شرکت — چهار بار اصلی هزینه او بدهکار است, این مقاله می گویند.

استورم وکیل کلیفورد رابرت گفت: مشتری خود را “بسیار انجام وکیل خواهد شد که دیگر تحمل احترامی توسط راس Cellino جونیور”

Ross Cellino
راس Cellinoدن Cappellazzo

رفتن به جلو Cellino و بارنز — که خود را شروع حقوقی طلاق در سال 2017 — کار خواهد کرد و به ترتیب در Cellino قانون و بارنز شرکت است.

“این طرح دعوی در دادگاه برجسته چرا راس محلول Cellino & بارنز” خود را وکیل ترنس Connors گفت: پست. “او به سادگی نمی موافقت با درمان ترجیحی برای هر وکیل در شرکت و خواهد شد که یکی از بنیان های Cellino قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>