بوستون — Kemba واکر شده است یک ستاره در حالی که برای. اما در حال حاضر Jayson Tatum تبدیل به یکی و همچنین 1-2 انتخاب و رول پانچ است که شبکه ممکن است مجبور به مقابله با جمعه.

“[ما] می دانم که آنها واقعا به خوبی واضح است. می دانم که سبک خود را از بازی و آنچه انجام می دهند” مربی کنی اتکینسون گفت. “تاتوم Kemba بدیهی است که تمام کسانی که در انتخاب و رول شما باید برای مقابله با. آن را تست فیزیکی ما یک بازی که در آن ما باید آن را از یک رقابتی فیزیکی نبوده است.”

این شبکه کاهش یافته است هفت بازی گذشته خود در TD Garden از جمله 121-110 on Nov. 27 وقتی بوستون طرفداران spewed profanities مورد Kyrie Irving — که مجروح شد و حتی در حال حاضر. شبکه bounced بازگشت به ضرب و شتم سلتیکز 112-107 دو روز بعد در مرکز بارکلیز.

ایروینگ تصمیم گرفتند برای پایان فصل جراحی شانه. اما پس از واکر — به طور متوسط 21.8 امتیاز و پنج کمک — از دست رفته در پنج بازی گذشته او شده است به عنوان ذکر شده احتمالی را به بازگشت خود از چپ زانو درد در برابر شبکه. تاتوم سوال برانگیز است با یک بیماری است.

“Kemba کردم بهترین استراحت در لیگ. به همین دلیل او همیشه عبور مردم است. بدیهی است که او را سریع و با تدبیر اما توانایی خود را برای متوقف کردن روی یک سکه است چه می شود بسیاری از مردم در حال سقوط” اسپنسر Dinwiddie گفت. “او شاخه های در سطح بالا و می افزاید: یک بعد به جرم خود را زمانی که او سالم است همه ستاره برای چندین بار. بنابراین بازیکن واقعا خوبی است.”

Jayson Tatum battles Jarrett Allen last season.
Jayson Tatum جنگ جارت آلن در فصل گذشته.کوری Sipkin

که سلامت کلید با واکر انتظار بازگشت برای اولین بار پس از فوریه. 13. پس چگونه خواهد شد 6-پا-6 Dinwiddie مقابله با jitterbug که می تواند به توقف در یک اتم? او بازنویسی “طولانی ترین حیاط” گفت: “من خیلی سریع من را سریع مردم نگاه سریع نیست” در حالی که اضافه کردن او را اهرم خود مزیت است.

“شما فقط بازی او با بیشترین احترام” Dinwiddie گفت. “در همان زمان شما را در درک مزایای شما باید در طول و سرعت و استفاده از مزایای خود را که در آن شما می توانید و سعی کنید به دیکته کردن به عنوان آنجا که ممکن است, اما درک می کنیم که چقدر خوب از یک بازیکن او است.”

تاتوم که نوبت 22 روز سه شنبه در آستانه رفتن از خوب به عالی. پس از به طور متوسط 15.7 امتیاز و شش ریباند فصل گذشته او گرفته شده است یک جهش کوانتومی به 23.5 امتیاز و 7.1 تخته.

“او واقعا خوب از اواخر سال اما او شده است بازی در All-Star سطح تمام فصل. او را فوق العاده کارآمد و فوق العاده تهاجمی اما از اواخر سال او بوده است واقعا دشوار است matchup برای بسیاری از مردم” گفت: Joe Harris خواهد شد که به احتمال زیاد شروع به همسان در Tatum, اما مقدار زیادی از کمک.

“این فقط برای رفتن به یک فرد در او. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از بدن او در طی شب. … شما در حال رفتن به جلوگیری از او را از گرفتن متوسط اما شما فقط سعی کنید همه چیز را سخت و او را به عنوان ناکارآمد به عنوان امکان پذیر است.”


گرت معبد (شانه راست به رگ شدن) سوال برانگیز است برای بازی روز سه شنبه.

Caris LeVert نمی اشعه X در contused دست و تمرین به طور کامل در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im