مدیر عامل شرکت نیوجرسی بیمارستان درمان ده ها تن از coronavirus بیماران آزمایش مثبت

سر از نام مقدس مرکز پزشکی در Teaneck — که در آن به عنوان بسیاری از 61 نفر در بیمارستان بستری هستند و با COVID-19 — خود را آزمایش مثبت برای این بیماری یک سخنگوی بیمارستان را تایید کرد.

بیمارستان, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مایکل مارون 60 و قرنطینه شده در خانه اش در نزدیکی اورادل این هفته است.

“او در وضعیت با ثبات است. او نمی نیاز به بستری شدن در بیمارستان” سخنگوی گفت: پست.

مارون ارسال یک ایمیل به کارمندان هشدار آنها را به وضعیت خود.

“مانند بسیاری از ما در منطقه و در زمینه بهداشت و درمان تست کردم مثبت برای COVID-19,” مارون گفت: در بیانیه منتشر شده توسط بیمارستان.

“من در حال نظارت با نام مقدس را پزشکی از راه دور برنامه به من بهبود می یابند در خانه. من همچنان به کار از خانه. به لطف فن آوری من در ثابت “مجازی” با نام مقدس رهبری تیم.

“به محض این که من شروع به توسعه علائم من خود قرنطینه و آزمایش” مارون گفت.

نام مقدس شده است هولناک با COVID-19 بيمار اضافه کردن جدید بخش برای رسیدگی به هجوم.

61 مشکوک COVID-19 موارد 18 تایید مثبت. گفت: سخنگوی جسیکا گریفین.

در مارس 14, شهرستان تینک تحمیل داوطلبانه قرنطینه در آن 41,000 ساکنان برای جلوگیری از گسترش عفونت است. این یکی از اولین شهرداری ها در این کشور به انجام این کار.

در 15 مارس مارون پیوست مقامات — از جمله برگن شهرستان اجرایی جیم Tedesco و هرزه جاش Gottheimer –در COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی در Hackensack

برجسته تینک ساکن دکتر جیمز Pruden مدیر آمادگی اضطراری در سنت جوزف مرکز پزشکی دانشگاه در پاترسون, N. J., نیز آلوده شده است و در بیمارستان بستری شد وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>