مدیر عامل این شرکت با تکنولوژی که برنامه wreaked ویران در آیووا جلسه دوشنبه شب عذرخواهی برای این افتضاح در روز سه شنبه گفت: آنها “احساس می کنم واقعا وحشتناک” برای حذف.

جرارد Niemira سر از سایه Inc., گفت: خبری بلومبرگ که گزارش مشکلات ناشی از یک اشکال است که حمل و نقل نتایج به حزب اصلی پایگاه داده.

“من واقعا نا امید که برخی از فن آوری ما ایجاد یک موضوع ساخته شده است که حزبی دشوار است. ما احساس می کنیم واقعا وحشتناک در مورد این که” Niemira گفته بلومبرگ.

“همه داده است که تولید شده توسط محاسبات انجام شده توسط نرم افزار درست بود. آن کار را انجام داد قرار بود آن را به انجام است که به کمک حوزه و صندلی در این زمینه انجام محاسبات ریاضی به درستی,” او اضافه شده است.

“مشکل این بود که ناشی از یک اشکال در کد است که انتقال نتایج اطلاعات به دولت داده انبار” Niemira گفته بلومبرگ. قطعی او افزود: “تا به حال تاثیر فاجعه بار.”

Niemira قبلا افتخار در مورد ایجاد ابزار دیجیتال برای هیلاری کلینتون botched ریاست جمهوری 2016 پیشنهاد قبل از اینکه قرارداد توسط آیووا حزب دموکرات در سال 2019.

آیووا دموکراتیک مقامات تأخیر در انتشار دوشنبه شب در نتایج نرم افزار با حزب صندلی Troy قیمت گفت: این تنها گزارش داده های جزئی با توجه به “برنامه نویسی موضوع است.”

حوزه صندلی سراسر کشور با تجربه مشکلات دانلود و یا ورود به برنامه, یکی از راه آنها قرار بود قادر به ارسال نتایج از کوچکتر خود, فرد, قفقاز به آیووا حزب دموکرات (IDP).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im