تعقیب جوان در حال سقوط است Giants’ بهترین امید برای نخبگان پیش نویس NFL 2020 لبه حمله کننده

به عنوان ضرر و زیان نصب شده در فصل گذشته چه در ابتدا ضعف سوفل رشد بلندتر و برجسته تر است. بله غول بد بودن اما این همه بدی را حداقل بازگرداندن تعقیب جوان به عنوان پاداش.

خوب است که قصد ندارم به اتفاق می افتد مگر اینکه چیزی عجیب و غریب پایین می رود در مارس 23 پیش نویس است. جوان ایالتی اوهایو لبه حمله کننده است در این قالب از Bosa برادران (جوی و نیک) و Myles گارت و برادلی Chubb به عنوان یک بالا در دور اول چشم انداز است که به ندرت می شود گذشته چند میدارد. در این سال پس از Bengals احتمالا به کارفرمایی جو نقب زدن به Redskins انتظار می رود به حرکت شبیه چمچه زنی جوان است.

مگر اینکه آنها نیست. سپس در شماره 3 شیرها را جوان مگر اینکه چیزی دیوانه می گیرد.

Giants
A. J. Epenesa و تعقیب جوانگتی ایماژ, AP

دیدن جوان در هیئت مدیره در شماره 4 برای این غول یک چشم است که باید دیده می شود به باور. اگر او می رود به ردسکینز و غول صرف چند سال آینده در تلاش برای نگه داشتن او را دانیل جونز 41-35 پیروزی بر ردسکینز در هفته 16 که نوک به منظور پیش نویس ذکر خواهد شد بسیاری از زمان ها توسط غول طرفداران و نه در تعریف شرایط است.

پیدا کردن یک راه برای گرفتن گرما در مخالفت با کارفرمایی مشکل بود در سال 2019 و مگر اینکه جدید دفاعی هماهنگ کننده پاتریک گراهام تولید می تواند فشار خود را از طریق طرح و طرح آن را دوباره یک مشکل در سال 2020 است. گونی رهبر در فصل گذشته بود Markus طلایی با 10 و او بدون علامت باقی می ماند و در بازار است. بازگشت گونی رهبران لورنزو کارتر و Oshane Ximines با 4.5 هر کدام.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

رایگان-بازار ثابت می شود بیش از حد گران قیمت و بالای بازیکنان ضربه شد با حق رای دادن برچسب های توسعه غول رود. آنها را نشانه Kyler Fackrell یک خارج linebacker از هکرها. آنها امیدوارند که او می تواند بازیکن او در سال 2018 (10.5), کیسه و کیسه و نه بازیکن او در سال 2019 (یک گونی, اگر چه در کاهش بزند او را خوب فشار درصد). است که در مورد آن است. بسیار وجود دارد وجود دارد تا آنجا که ثابت شده توانایی برای دریافت, کیسه و کیسه و بازدید و عجله. آنچه که شکست از یک سال پیش می تواند یکی دوباره.

این است که به خصوص عمیق پیش نویس برای لبه-rushers. شاید دومین روز از پیش نویس می تواند تولید یک چشم انداز مانند A. J. Epenesa (Iowa), Yetur ناخالص-Matos (Penn State) جولیان Okwara (Notre Dame) یا ترل Lewis (آلاباما). همه بالقوه, اما هیچ یک از آنها را تعقیب جوان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>