Cheesecake Factory ارائه رایگان برش در میان coronavirus همه گیر

لنت نقره ای هستند و چند دور بین در میان مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس اما یکی دیگر فقط در قالب رایگان کیک پنیر.

کیک پنیر کارخانه در حال حاضر ارائه یک “رایگان برش ارتقاء” برای کاربران که سفارش حداقل 30 دلار از غذا از رستوران های شرکت کننده در سراسر کشور است.

شام که مایل به استفاده از Cheesecake Factory رایگان برش ارتقاء نیاز به وارد کردن کد “FREESLICE” بر پرداخت هنگام سفارش از Order.TheCheesecakeFactory.com. ارتقاء از طریق گسترش مارس 16. قوانین اضافی و محدودیت های اعمال می شود.

“ما فکر افتخاری تکه از پنیر را ارائه مهمانان ما با برخی از شادی در طول این زمان از عدم قطعیت گفت:” دونالد ایوانز افسر ارشد بازاریابی از Cheesecake Factory, در بیانیه ای مشترک با مردم است.

اخبار Cheesecake Factory رایگان برش ارتقاء می آید پس از این رستوران های زنجیره ای مشترک آن آخرین coronavirus-باعث پروتکل با مهمانان. در مارس 16, شرکت بنیانگذار و مدیر عامل دیوید اورتون و همچنین شرکت رئیس جمهور, David M. گوردون مشخص رستوران جدید شیوه ها و اقدامات احتیاطی در نور از شیوع آن گنجانده شده است مطابق با اصول بهداشتی منوها از بین بردن نمک و فلفل شیکر از جداول و اجازه می دهد مهمان به قرار دادن خود باقی مانده خود را در میان دیگر اقدامات.

از مارس 19 شرکت تا به حال هنوز بسته نشده مناطق ناهار خوری در رستوران آن اگر چه اورتون و گوردون گفت که مکان در شهرها و یا کشورهای با ممنوعیت در شخص ناهار خوری را محدود خدمات به تحویل و یا بایگانی اطلاعات.

“سلامت و تندرستی کارمندان و مهمانان است که همیشه ما شماره یک نگرانی است و ما می خواستم برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از اقدامات ما گرفته شده برای اطمینان از خود را ادامه داد: ایمنی در طول این زمان از عدم قطعیت” آنها نوشت. “ما شما را تشویق به ماندن سالم و ما مشتاقانه منتظر خدمت به شما به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de