شیک Hamptons فروشگاه های مواد غذایی غارت ثروتمند در میان coronavirus همه گیر

افراد ثروتمند که رفتند به Hamptons به فرار coronavirus در حال غارت فروشگاه های مواد غذایی در حماسه sprees خرید که هزینه هزاران دلار پاپ.

پس COVID-19 ضربه لانگ آیلند تونی ساحل, شهرهای هفته گذشته ساکنان آن شده است تا پوشش برای مواد غذایی و دیگر ملزومات آنها به عنوان آماده سازی به سر خم کردن در خانه. اما بر خلاف دیگر نقاط کشور Hamptonites هستند حذف مقادیر عظیم پول به عنوان آنها را تمیز کردن در پایان کالاها مانند ماهی قزل آلا, استیک و نادر بطری شراب منابع گفت.

“من تا به حال یک مشتری صرف $8,000 گفت:” جو Gurrera بنیانگذار مجلل سوپر مارکت های زنجیره ای Citarella. “شما می دانید که هنگامی که می بینید کسی با یک سبد خرید? در حال حاضر آنها باید پنج.”

Toilet paper, paper towels, many meats and vegetables were nearly impossible to find at King Kullen grocery store on Montauk Highway in Bridgehampton.
کاغذ توالت و حوله کاغذی و بسیاری از گوشت و سبزیجات بود نزدیک به غیر ممکن است برای پیدا کردن در شاه Kullen فروشگاه مواد غذایی در Montauk بزرگراه در Bridgehampton.داگ Kuntz

به خوبی پاشنه بلند خریداران در حال خرید “تقریبا همه چیز آنها می گفت:” Gurrera که فروشگاه های شناخته شده برای حمل لذیذ کالا. “به جای درخواست برای یک یا دو استیک در یک سینی یک مشتری را به خرید کل سینی. سپس آنها را به حرکت به میگو و خرید میگو و سپس آنها را به خرید استیک ماهی آزاد.”

هنگامی که آنها در حال انجام منهدم کردن گوشت و ماهی بخش آنها در حرکت به تهیه غذاهای Gurrera گفت. “به جای درخواست برای یک تکه لازانیا آنها را خرید و همه آن. سپس آنها را به خرید از ما ریشه سبزیجات,” او اضافه شده است.

“کسب و کار دیوانه است. ما انجام می دهند به مراتب بیشتر کسب و کار در ماه های ژوئیه و اوت گفت:” Gurrera که چهار فروشگاه در منهتن سه در Hamptons و یکی در Greenwich, Connecticut. “مردم صرف هزاران دلار در یک زمان.”

Hamptons فروشگاه های مشروبات الکلی نیز در حال ساخت بانک. در Wainscott اصلی شراب و ارواح در نزدیکی East Hampton, کسب و کار شد تا 500 درصد در روز جمعه به 12000 دلار در مقایسه با همین روز در سال گذشته گفت: صاحب Joel کی. Freaked خارج مشتریان به صرف $400 به $2,000 در یک زمان به جای عادی $75, او گفت:.

“مشتریان ما در جوراب زنانه ساقه بلند خود را در زیرزمینهای شراب خرید چیزهایی مانند هشت بطری یک خوبی $200 نپا کبود به جای یک بطری” کی گفت که او حتی به فروش می رسد $325 بطری hard-to-get Chablis.

“آن احساس می کند مانند چهارم جولای” اضافه شده مدیر فروشگاه لوئیس مارین. “ما با داشتن سرگرم کننده و تلاش برای باز بماند تا آنجا که ما مجاز به. ما در تابستان مردم در اینجا و در حالی که آنها خود شده است.”

عنوان پست گزارش روز دوشنبه مردم فرار به Hamptons شده بود بیرون رفتن برای غذا خوردن در droves تا این منطقه برای اولین بار coronavirus مورد تایید شده در مارس 12 — ارسال به مردم در حال اجرا برای پناهگاه.

نیکوکار و مقتدر ژان Shafiroff است که عادت به غذای بیرون به طور شبانه. اما در صورت از coronavirus او گرفته ناآشنا مرحله از پخت و پز برای شوهرش دختر و دوست پسر دخترش. و آن را ارزان شده است.

“من صرف $300 به $1000 در روز در مواد غذایی و لوازم,” او گفت:. پول می رود به سمت مرغ و استیک ماهی آزاد که برخی از او انجماد و همچنین برای تمیز کردن لوازم و مواد غذایی برای سگ.

“من حتی خرید داروخانه از همه آن نخ دندان. من می خواستم تا مطمئن شوید که من تا به حال به اندازه کافی همراه با مسواک و صابون و خمیر دندان و لوسیون بدن” او گفت:. “اگر من باید قرنطینه من بهتر نگاه خوب است.”

Shafiroff همچنین خرید مواد غذایی کنسرو شده مثل بقیه از امریکا اما تنها از فراوانی از احتیاط. “من می توانید آنها را بعد از” او گفت: از موارد مانند Progresso مرغ سوپ رشته فرنگی و دلم مونته نخود فرنگی و هویج — برندها “من هرگز قبل از.”

این انباشت همچنین به معنای خرید اضافی را در فریزر برای ذخیره این موضوعات و همچنین به عنوان فوق العاده گلدان و تابه برای پخت و پز نیکوکار گفت.

او هنوز هم می رود به سالن زیبایی اغلب از جمله سفر اخیر به مژه انجام می شود اما در حال حاضر دون ماسک صورت.

“اگر من بد نگاه من خواهد بود افسرده حتی اگر من تنها در خانه ماندن” او توضیح داد. و در روز دوشنبه او نیز ساخته شده یک سفر به منهتن — با یک دوست و راننده او را به انتخاب کنید تا “بیشتر لباس و پست الکترونیکی” و “غول بزرگ شیشه لو مر کرم صورت.”

پناه آزمایش در حال حاضر منجر به یاد ماندنی خانواده لحظات مانند شب او را که از تگزاس ساخته شده فلفل قرمز. این چنین خروج از زندگی عادی علاقه داشتن به لباس و خیریه گالاس که او ارسال شده یک عکس از خورش آنلاین.

“آن را در Instagram,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>