منطقه شیکاگو دادستان کیم فوکس غلبه Jussie Smollett, مورد, برنده اصلی

شیکاگو — کیم Foxx, شیکاگو منطقه را بالا دادستان موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات سه شنبه در مقابل رقبا که zeroed در اداره Jussie Smollett, پرونده جنایی.

مسابقه اولیه برای طبخ شهرستان دولت وکیل یکی از گران ترین در نوع خود به خصوص با نیروی دریایی جانباز لایحه کانوی ساخت اولین اجرای عمومی با میلیون ها دلار ثروت خانواده. او تا به حال اجرا شده است و آگهی های تلویزیونی برای ماه بازجویی دفتر او بحث برانگیز تصمیم به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه “امپراتوری” بازیگر.

ثابت توجه قرار داده فوکس در دفاعی در مبارزات انتخاباتی شعار رکورد او در مترقی عدالت کیفری اصلاحات.

“وجود دارد تلاش برای ایجاد این انتخابات در مورد یک مورد مربوط به یک هنرمند مشهور” فوکس گفت: در سخنرانی پیروزی. “رای دهندگان باید اکثریت قرار داده است که مغالطه به بقیه.”

Smollett متهم در مرحله یک نژادپرستانه و ضد همجنسگرایان حمله در شیکاگو است. فوکس recused خودش از Smollett, مورد, اما سوال loom در مورد اینکه آیا او عمل نادرست برای صحبت کردن به یک Smollett نسبی و دستیار سابق بانوی اول میشل اوباما قبل از این اتهامات را رد کرد. ویژه دادستان ابقاء اتهامات در ماه گذشته که فوکس نه سیاسی.

در مبارزات انتخاباتی فوکس سعی در تغییر مسیر توجه به رکورد او را ستایش عدالت کیفری کارشناسان از جمله کار اعتقاد یکپارچگی واحد و اصلاحات به پول نقد وثیقه سیستم. اما او به طور فزاینده ای خسته کننده با اشاره به توجه در مورد به عنوان “B. S.”

هنوز هم او رهبری در حمایت و ایجاد پشتوانه. چندین سوپر PACS نیز کار کرده و در برابر مخالفان او از جمله کانوی سابق دستیار وکیل دولت که $11.5 میلیون کمپین آمد بیشتر از خود میلیاردر پدر ویلیام کانوی, co-founder از واشنگتن دی سی-بر اساس گروه کارلایل.

“این کمپین برای من این است که یک بار در طول عمر تجربه” جوان کانوی گفت: در یک سخنرانی امتیاز در Facebook Live. او گفت که او نمی دانم چه شد بعد اما او نگاه رو به جلو به ادامه خدمات خود را به این کشور است.

دیگر دموکرات ها در حال اجرا بودند سابق شیکاگو Alderman باب Fioretti و سابق دادستان فدرال دانا ،

پیروزی همه اما تضمین فوکس دور دوم در ماه نوامبر به عنوان آشپز شهرستان به شدت دموکراتیک است. او چهره جمهوریخواه پاتریک اوبراین سابق دستیار وکیل دولت.

رای دهندگان ویکتوریا هامل, 49, حومه شیکاگو بازیگران اولیه رای گیری برای فوکس, کف کار خود را به اخراج سطح پایین ماری جوانا اعتقادات به عنوان بخشی از دولت جدید قانون, قانونی کردن ماری جوانا تفریحی.

“این واقعا مهم است برای او را انتخاب کنید بنابراین ما می توانیم نگه داشتن رو به جلو پیشرفت,” او گفت:. “من نمی بینم که چرا ما می خواهیم برای متوقف کردن خودرو در عقب و شروع به بیش از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im