شیکاگو مرد جان دو نوجوان پس از آنها پرسید: چگونه قد بلند او

شیکاگو مرد متهم به قتل دو نوجوان در یک فروشگاه در این ماه پس از آنها پرسید: چگونه قد بلند او بود, مقامات گفت.

Laroy نبرد, 19, بنا به گزارش ها آتش گشودند Jasean فرانسیس 17 و چارلز رایلی 16 در عقب متحد حدود 5 بعد از ظهر در 20 ژوئن پس از آنها و به خانه راه می رفت از خرید آب نبات در فروشگاه — پس از یک برخورد مختصر با شک دارم.

“قربانیان اظهار داشت: از آنجا که پس از جنگ کاملا بلند و آنها از او پرسید چگونه قد بلند او بود و شما می دانید امیدوار بود که قد بلند و روزی” معاون رئیس کارآگاه برندان Deenihan گفت شیکاگو WLS-تلویزیون. “و متاسفانه بدیهی است که ما هرگز مشاهده کامل رشد این کودکان فقیر.”

نوجوانان به عنوان “بسیار خوب کودکان و نوجوانان از واقعا عالی خانواده” شد و بنا به گزارش های پرسیده شده توسط مادران خود را به خرید آب نبات در فروشگاه. آنها نمی دانستند که نبرد اما پس از درخواست در مورد او 6 فوت-ارتفاع 3 او بنا به گزارش آنها را به دنبال کردن و اخراج دور نه در نوجوانان, پلیس گفت:.

فرانسیس در قفسه سینه و دست چپ در حالی که رایلی در عقب و چپ پا. هر دو گرفته شد و به دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی که در آن آنها مرده با توجه به ایستگاه. نوجوان سوم زده نمی شد

“او یک بچه” گفت: Latonya پتی, فرانسیس’ عمه. “دوست game, بازی های ویدئویی, اسنک. که چیزی بود. او می تواند راه رفتن به این بیمارستان هدیه فروشگاه روزانه و خرید تنقلات.”

نبرد شد و پس از دستگیری اعضای جامعه شناسایی نظارت تصویری از مظنون است که تا به حال منتشر شده توسط پلیس Deenihan گفت.

“به اعضای جامعه که پا به جلو با اطلاعات – با تشکر از شما. کارآگاهان به سرعت قادر به شناسایی نبرد بود اما کمک ما از جامعه دریافت که منجر به دستگیری او” پلیس شیکاگو در توییتر نوشت.

مشکوک — که دارای سه قبلی دستگیری و محکومیت قبلی برای استفاده غیر قانونی از سلاح اعتراف کرد که او فرد دیده می شود در دوربین اما موفق به ارائه یک انگیزه در تیراندازی منجر به مرگ با توجه به Chicago Sun-Times.

رایلی و فرانسیس شد بنا به گزارش ها در میان افراد زیر سن قانونی 12 اصابت گلوله در خشونت روز پدر آخر هفته که این گزارش را دیدم و 104 نفر به ضرب گلوله در شهر مقاله گزارش شده است.

خشونت در شیکاگو در آخر هفته گذشته نیز شاهد 13 نفر کشته در تیراندازی – از جمله 1-ساله پسر 10 ساله خود شده است.

نبرد شد و به اتهام دو فقره قتل درجه اول و در اختیار داشتن مواد تحت کنترل به گفته پلیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>