شیکاگو رستوران دیوهای خرس’ میچ Trubisky اجتماعی-فاصله درخواست

میچ Trubisky ممکن است هرگز آوردن خرس به یک سوپر باول اما حداقل او می تواند کمک به شیکاگو به ایمنی.

شیکاگو رستوران به نام تراشه راهبان است طنز آمیز برجسته مبارزات بدخیم سابق شماره 2 به طور کلی انتخاب کنید به عنوان یک روش برای اندازه گیری مقدار مناسب اجتماعی فاصله با یک علامت در داخل استقرار خواندن:

“در طول این شیوع کروناویروس به یاد داشته باشید باقی می ماند حداقل 10 فوت دور از دیگران است. اگر شما تعجب کنید که چگونه به دور است که تصویر یک خرس گیرنده گسترده و سپس تصور کنید که در آن Trubisky در واقع انداخت منتقل می کند. که در فاصله حدود 10 فوت است.”

پس از 41 تا حد زیادی ندانسته به بازی به عنوان خرس استارت Trubisky, 25, باید به رقابت با تازگی به دست آورد Nick Foles برای این کار فصل آینده.

فصل گذشته Trubisky — گرفته شود و جلوتر از پاتریک Mahomes و Deshaun واتسون در سال 2017 پیش نویس NFL — led خرس فقط 17.5 امتیاز در هر بازی رتبه 29 در لیگ, در حالی که پرتاب برای 17 touchdowns, 10 interceptions و 63.2 درصد تکمیل.

“میچ یک رقیب” خرس مربی مت Nagy اخیرا گفت. “من فکر می کنم زمانی که شما ساخته شده است که راه رقابت را به ارمغان می آورد بهترین در شما. میچ و من تا به حال که بحث با او و شما می توانید احساس می کنید که او را از حق دور—نوع که ‘OK هی بیایید بروید چه چیزی بهترین را برای این تیم و این است که تو را بهترین در همه ما است.’ من فکر می کنم کلمه کلیدی است که فقط او را در آغوش رقابت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de