شیکاگو مدرسه دستیار کار با ‘پزشکی شکننده’ بچه ها تست مثبت برای coronavirus

شیکاگو مدرسه دستیار که با این نسخهها کار میکند “پزشکی شکننده” نیازهای ویژه دانش آموزان دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس جمعه پس از به تازگی سفر در آلوده Grand شاهزاده کشتی کروز.

بیمار یک زن در 50s تا به حال “صمیمی” و “دست” تماس با تعداد زیادی از کودکان و نوجوانان در Vaughn شغلی دبیرستان برای دانش آموزان با نيازهای ويژه در شیکاگو ایجاد یک “همه دست در عرشه” اضطراری در مدرسه فردا وابسته شده است.

مدرسه شیکاگو و وزارت بهداشت مقامات “در حال حاضر شروع گسترده کمک رسانی و تلاش برای هر دانش آموز کارکنان و خانواده در این جامعه مدرسه را به اطلاع آنها از تایید مورد” شهردار لری Lightfoot در بیانیه ای گفت.

زن به حال متحرك از شاهزاده بزرگ کشتی در San Fransisco در جمعه ، 21 قبل از بازگشت به کار در مدرسه در روز سه شنبه, فوریه. 25.

او در نهایت در خانه مانده زمانی که او شروع به برگزاری نمایشگاه و علائم مثبتی نتایج آزمون برای COVID-19 بازگشت جمعه با توجه به Lightfoot. آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از روز او را صرف در محل کار.

مدرسه بسته خواهد شد در هفته آینده “از فراوانی احتیاط” دفتر شهردار گفت: در حالی که دستیار در بیمارستان بستری است و در شرایط با ثبات است.

شاهزاده Cruises برای اولین بار اعلام شده است coronavirus موارد مرتبط با Grand شاهزاده خانم در مارس 4, با بیش از 20 نفر از این کشتی پس از تایید به عنوان آن نشسته در سواحل سان Fransisco.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im