کودک متجاوز منتشر شد دستور داد او را امن نگه دارید از coronavirus

یک ماساچوست مرد محکوم بارها و بارها تجاوز a 12-year-old boy دستور داده شد از زندان آزاد شده جمعه — از آنجا که او رنج می برد از شرایط بهداشتی است که می تواند او را در معرض coronavirus با توجه به گزارش های جدید.

گلن کریستی 54 که با استفاده از صندلی چرخدار شد و دستور داده شد از ماساچوست مرکز درمان برتر قاضی دادگاه هایدی Brieger, WBUR گزارش شده است. یکی از شرایط این است که کریستی تست منفی برای COVID-19 ایستگاه گزارش شده است.

کریستی بود به جرم تجاوز به کودکان و زشت حمله به یک کودک زیر 14 برگزار می شد برای نقض خود را مشروط به شرایط با توجه به گزارش.

دو زندانی در تاسیسات از جمله یکی از مفتی سابق هم اتاقی فوت کرده اند این ویروس با توجه به کریستی وکیل دیوید Rangaviz.

Rangaviz شروع به پر کردن حرکات در کریستی مورد هفته پیش با این استدلال که این غیر ممکن است برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در زندان ها و زندان ها با توجه به محلی گزارش.

“من آرزو می کنم من درست نبود” Rangaviz گفت: ایستگاه. “این یک فاجعه قابل پیش بینی اگر کسی از او مراقبت به اندازه کافی برای شروع به اقدام سریع است.”

کریستی در 10 سال مشروط دوره پس از اتمام حبس برای تجاوز رخ داد که در شهر لین سالیم اخبار گزارش.

او محکوم به بازگشت به زندان ایالتی برای یک تا دو سال — که وکیل خود را به چالش کشیده است. که درخواست رد شد اما دادگاه عالی قضایی دستور قاضی به دوباره آن را روز شنبه در نور از این بیماری همه گیر و بیش از یک دوجین از موارد گزارش شده در ماساچوست مرکز درمانی با توجه به گزارش.

“خطرات بهداشتی برای یک فرد در بازداشت ناشی از این بیماری همه گیر را تشکیل می دهند تغییر شرایط” که قرار کریستی به یک جلسه رئیس دادگستری رالف Gants نوشت: با توجه به خروجی. “ما همچنین نتیجه گیری کرد که در انجام آن (جدید) بررسی یک قاضی باید به دقت در نظر گرفتن نه تنها به خطرات ناشی از آزاد کردن متهم — پرواز خطر به دیگران و یا به جامعه و احتمال بیشتر اعمال جنایی — اما همچنین در طول این همه گیر به این خطر که متهم ممکن است بمیرد و یا تبدیل شدن به طور جدی بیمار اگر نگهداری در بازداشت هستند.”

Rangaviz است به دادگاه گفت که کریستی دچار کم کاری تیروئید و تیروئید ممکن است سرطان و بیماری کلیوی و تنگی کانال نخاعی مقاله گزارش شده است.

“آقای کریستی دستور داده شد منتشر شده صبح امروز توسط دادگاه عالی!” Rangaviz توییتی جمعه. “بسیاری وجود دارد حرکت می کند زندگی را نجات دهد, اما آن را غیر قابل باور است کمک به او منتشر شد در حالی که به نظر می رسد او ممکن است dodged این حال شیوع در مرکز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>