کودکان در میان حداقل 25 نفر که کشته شده اند در گردباد ویرانگر که پاره پاره از طریق تنسی در اوایل صبح روز سه شنبه گفته است.

مقامات در چندین استان ها برقرار کرده اند حکومت شنبه شب به عنوان آنها همچنان به جستجو در آوار ساختمان هایی که تخریب شده توسط گردباد که به ارمغان آورد تا 166-mph بادها به قلب دولت است.

مقامات کاهش یافته است به جزئیات چگونه بسیاری از قربانیان کودکان هستند به عنوان آنها همچنان به شناسایی اجساد و اطلاع خانواده ها.

“این غمگین ترین و مخرب ترین روز در کوکویل Putnam county, تاریخچه” گفت: Ricky شلتون شهردار کوکویل یکی از سخت ترین-آمار مناطق توسط طوفان.

“مرگ نابودی و ویرانی است که به معنای واقعی کلمه غیر قابل باور است,” او اضافه شده است.

نزدیک به 150 ساختمان های تخریب شده در شهرستان به تنهایی که در آن 18 از مرگ و میر گزارش شده است و یکی دیگر از 77 گم شده, Putnam, مقامات گفت: در طول یک شنبه شب در کنفرانس خبری. در مورد 88 مجروح شده اند, از جمله برخی از آنها وخیم است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای بازدید از طرح های دولت جمعه. پاسخ در پوتنام امیدواریم که به بسته بندی کردن جستجوهای از ساختمان های آسیب دیده توسط چهار شنبه شب. تا کنون حدود 60 درصد از تخریب سازه بررسی شده است.

قدرت در شهرستان ممکن است برای چند روز به “شاید ماه” Putnam County شهردار سفت پورتر گفت.

“این رفتن به یک تعهد بزرگ به جای بسیاری از خطوط اصلی است که در منطقه” پورتر گفت.

پورتر افزود که او معتقد است این شهرستان قادر خواهد بود به حساب “بسیاری” از 77 افرادی که هنوز گزارش از دست رفته.

“ما انعطاف پذیر” شلتون گفت: “و ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی