چین آمریکا را متهم به پخش ‘وحشت’ بیش از شیوع کروناویروس

دولت چین روز دوشنبه گفته اند که ایالات متحده از گسترش “ترس و وحشت” بیش از شیوع کروناویروس با کشیدن شهروندان خود در خارج از کشور و محدود کردن سفر به جای ارائه کمک قابل توجهی.

آمریکا اولین کشوری بود که شروع به تخلیه صادر سفر هشدار در برابر رفتن به چین و از روز شنبه منع ورود به خارجی ها به تازگی در چین است.

واشنگتن “unceasingly تولید و گسترش وحشت” چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت و اشاره کرد که سازمان بهداشت جهانی توصیه شده بود در برابر تجارت و محدودیت های مسافرتی با توجه به انتخاب.

“این دقیقا کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده آمریکا با بیماری پیشگیری از قابلیت ها و امکانات است که باید گرفته شود در تحمیل محدودیت های بیش از حد که بر خلاف توصیه های,” او اضافه شده گفت: کشور را باید منطقی و مبتنی بر علم قضاوت.

وجود دارد بیش از 17,000 تایید موارد این ویروس در چین است. بیش از 360 نفر فوت کرده اند اما در کشور است.

حداقل یکی دیگر از 171 موارد گزارش شده در بیش از دو دوجین دیگر کشورها و مناطق از جمله ایالات متحده که در آن 11 نفر تایید شده است, مقامات گفت.

با وجود موارد مشکوک در اپل بزرگ است. نتایج آزمون خود را در حال انتظار.

انجام روزانه اخبار جلسه از طریق WeChat برنامه هوآ انتقاد واشنگتن برای عدم کمک به رغم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات آخر هفته که مقامات ایالات متحده تا به حال ارائه “کمک فوق العاده ای.”

“تا کنون دولت آمریکا هنوز برای ارائه هر گونه کمک قابل توجهی به چین,” او گفت:.
اما مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت مصاحبه که چین تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مورد قبول آمریکا ارائه می دهد کمک کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این آخر هفته که ما تا به حال “تعطیل” coronavirus تهدید.

“ما نمی توانیم هزاران نفر از مردم در آینده که ممکن است این مشکل” او گفت ،

در همین حال سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت: این کار در سراسر ساعت با اینترنت و رسانه های اجتماعی غول به مبارزه گسترده اطلاعات غلط در مورد شیوع.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار از خطرات ناشی از “گسترش شایعات و اطلاعات غلط” با توجه به Agence France-پرس.

“ما کار کرده اند با گوگل به مطمئن شوید که مردم به دنبال اطلاعات در مورد کوروناویروس ببینید که چه کسی اطلاعات را در بالای نتایج جستجوی خود” Tedros گفت: در سخنان افتتاحیه به آژانس سلامت سازمان ملل متحد اجرایی جلسه هیئت مدیره در ژنو است.

“سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله توییتر, Facebook, Tencent و Infinite نیز اقدامات برای محدود کردن گسترش اطلاعات غلط” او گفت:.

این که رئیس جمهوری قطع شد توسط یک جا از سرفه اما او مطمئن مجمع که وجود دارد بدون نیاز به نگران باشید.

“این است که نه, تاج,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر