دولت چین را تکذیب کرد درگیر بودن در نرم پس از فدرال انگشتی چهار نفر از اعضای ارتش چین در سال 2017 Equifax نقض داده ها.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: نهادهای کشور “هرگز درگیر در cybertheft از اسرار تجاری” زیر فدرال اتهامات علیه هکرها از مردم چین ارتش آزادی به اتهام شکستن به اعتباری گزارش آژانس افشای 150 میلیون آمریکایی’ اطلاعات شخصی.

Geng نیز تبدیل جداول در واشنگتن را متهم ساخت که ما از “درگیر شدن در مقیاس بزرگ و سازمان یافته و بی رویه cyberstealing جاسوسی و نظارت” در برابر دولت های خارجی افراد و شرکت.

“چین نیز قربانی این” Geng گفت.

وزارت دادگستری بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در Geng اظهارات.

این Equifax قسمت علائم آمریکا در آخرین برخورد با چین بیش از این کشور را به اتهام هک کردن اهداف آمریکا. هکرهای چینی نیز متهم از نفوذ به شبکه های کامپیوتری از تولید کنندگان فولاد یک شرکت بیمه, هتل های زنجیره ای و ما دفتر مدیریت پرسنل.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز هشدار داده بود که رهبران جهان برای حفظ چینی غول مخابراتی Huawei از 5G شبکه های تلفن همراه بیش از نگرانی هایی است که این شرکت دنده می تواند کمک پکن به تلاش های جاسوسی که Huawei را رد کرده است.

چهار اتهام Equifax هکرها — وو Zhiyong وانگ کیان خو تو که و لیو لی — از خودشون به nab اطلاعاتی مانند شماره امنیت اجتماعی, آدرس و تاریخ تولد در سپتامبر 2017 هک به گفته دادستان فدرال.

مردان زد حدود 9,000 نمایش داده شد در Equifax سیستم به سرقت داده ها و سپس تحت پوشش خود را در آهنگ های مسیریابی ترافیک از طریق حدود 34 سرور تقریبا در 20 کشور فدرال ادعا دوشنبه. نقض آنها گفته می شود ناشی از لگد کردن یک رسوایی است که تحت فشار قرار دادند Equifax مدیر عامل شرکت به استعفا و رهبری شرکت را به پرداخت بیش از 700 میلیون دلار در حل و فصل با کمیسیون تجارت فدرال و 50 ایالت آمریکا است.

دادستان کل آمریکا ویلیام Barr به نام ادعا هک “سازمان یافته و قابل ملاحظه ای بی پروایی نشان دادن جنایی دزدی اطلاعات حساس نزدیک به نیمی از همه آمریکایی ها.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im