چین چهارشنبه اعلام کرد که این لغو را فشار دهید اعتبار سه وال استریت ژورنال خبرنگاران و به آنها دستور داد به خارج از کشور به دلیل آنچه که پکن تلقی می شود یک نژادپرست تیتر در نظر تکه.

سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuan ذکر یک Feb. 3 op-ed در مورد شیوع کروناویروس توسط Bard College پروفسور والتر راسل مید با عنوان “چین واقعی مرد بیمار از آسیا است.”

“ویراستاران با استفاده از چنین نژادی تبعیض آمیز عنوان تحریک خشم و ترس در میان مردم و جامعه بین المللی” Geng گفت: در یک کنفرانس خبری سی ان ان گزارش شده است.

“متاسفانه آنچه که در وال استریت ژورنال انجام داده است تا کنون چیزی جز parrying و dodging مسئولیت خود را. آن است نه صادر عذرخواهی رسمی و نه به ما اطلاع آنچه در آن قصد دارد برای انجام با این افراد درگیر,” او اضافه شده است. “مانند آن است که تصمیم گرفتم که از امروز مطبوعات کارت از سه وال استریت ژورنال روزنامه نگاران لغو خواهد شد.”

عبارت “مرد بیمار “آسیا” در اصل اشاره شده به چین بیش از 100 سال پیش هنگامی که آن را استثمار کشورهای دیگر در طول دوره گاهی اوقات به عنوان کشور “قرن تحقیر” با توجه به AFP.

اخراج شد اعلام کرد یک روز پس از تیم مغلوب ساختن پیشی جستن تعیین شده پنج دولتی چینی رسانه های خبری که کار در ایالات متحده – از جمله صدای آمریکا و چین جهانی شبکه تلویزیونی — به عنوان “خارجی ماموریت” نیاز آنها را به ثبت نام در ایالات متحده است.

Geng بیان پکن “قوی نارضایتی” و اضافه کرد که “ما این حق را برای پاسخگویی بیشتر به این موضوع است.”

وال استریت ژورنال گزارش داد که معاون رئیس دفتر جاش چانه و خبرنگار Chao Deng, هر دو شهروندان آمریکایی و همچنین به عنوان خبرنگار فیلیپ ون استرالیا شده بود دستور داد به ترک چین در پنج روز.

سه کار خبرنگاران در مجله خبری بخش است که به سردبیری و نظر بخش اخبار خروجی.

نظر قطعه ناودان توسط چین انتقاد پکن پاسخ اولیه به شیوع بیماری مرگبار توصیف کانون شهر ووهان دولت به عنوان “مرموز و خود خدمت.”

Geng گفت: op-ed “slandered تلاش های دولت چین و مردم چین برای مبارزه با این بیماری همه گیر” است که تا کنون به کشته شدن بیش از 2000 نفر در چین و آلوده بیش از 74,000.

“سردبیران وال استریت ژورنال را میخ خود را به ستون شرم” این ناسیونالیستی جهانی بار گفت: در یک op-ed یک روز قبل از روزنامه نگاران اعتبار کشیده شد.

این خبرنگار خارجی باشگاه از چین توصیف اقدام علیه این مجله به عنوان یک “شکل بی سابقه ای از اقدامات تلافی جویانه در برابر خبرنگاران خارجی در چین” با توجه به سی ان ان.

“FCCC عضو خبرنگاران و همکاران خود در چین رنج می برند از افزایش فرکانس از آزار و اذیت نظارت و ارعاب از مقامات” آن گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

“اخراج این سه وال استریت ژورنال خبرنگاران تنها آخرین و نگران کننده ترین اندازه گیری مقامات گرفته اند” آن اضافه شده است.

مجله — که مانند بسیاری از خارجی اخبار رسانه های در دسترس در داخل چین — بلافاصله پاسخ به ایمیل درخواست برای نظر چهارشنبه.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی