چین جهش در مسیر بهبودی به عنوان کارخانه بازگشایی

چین تولید بازگشت در ماه مارس به عنوان مقامات آرام ضد بیماری کنترل و اجازه داده کارخانه به بازگشایی رسمی نظرسنجی در روز سه شنبه حاکی است گروه صنعتی هشدار داد اقتصاد هنوز به طور کامل بهبود می یابند.

حزب حاکم کمونیست است که در تلاش برای احیای جهان و دومین اقتصاد پس از اعلام پیروزی بیش از coronavirus حتی به آمریکا و دولت های دیگر تعطیل کسب و کار.

شاخص مدیران خرید صادر شده توسط چینی ها دفتر آمار و چین رسمی فدراسیون تدارکات و خرید افزایش یافت و به 52 از فوریه رکورد کم از 35.7 در یک مقیاس 100 نقطه که در آن اعداد بالای 50 نشان می دهد فعالیت های در حال افزایش است.

فدراسیون و بخش خصوصی اقتصاددانان هشدار داد اقتصاد هنوز چالش به عنوان تولید کنندگان بازسازی زنجیره تامین و مقامات سعی کنید برای جلوگیری از افزایش عفونت به عنوان کارکنان جریان بازگشت به کار.

“به دنبال به جلو در حالی که پایین ترین نقطه است که در پشت ما آن زمان به جشن می گیرند گفت:” لری هو از Macquarie Capital.

هو گفت: اقتصاد چهره های بالقوه headwinds از جمله موج دوم شیوع کروناویروس یک ممکن است رکود اقتصادی جهانی و یک شوک مالی با توجه به غوطه وری قیمت نفت است.

خاموش شدن اقتصاد چین فرستاده جهانی تکان, ضرب و جرح کشورهای آسیایی است که عرضه آن با کارخانه های قطعات و مواد اولیه و اخلال در حمل و نقل هوایی و سایر صنایع.

مقامات می گویند که دولت تحت سلطه صنایع مانند فولاد به تولید طبیعی اما خودروسازان و سایر بخش خصوصی تولید کنندگان می گویند آنها عامل زیر سطح نرمال است. آنها می گویند سرعت بازیابی آنها بستگی دارد که چگونه به سرعت خود را به زنجیره تامین را می توان دوباره بازسازی شد.

جدیدترین اطلاعات “نشان می دهد که فعالیت های اقتصادی به طور کامل بهبود” چین فدراسیون تدارکات و خرید در بیانیه ای گفت.

کشور نیاز به “درک بی سابقه ای شدت و پیچیدگی کنونی داخلی و بین المللی و وضعیت اقتصادی” و “بازگشت به کار و تولید و گسترش تقاضای داخلی” گروه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de