پکن — چین روز پنجشنبه جایگزین آن مقامات بالا در مرکز استان هوبئی و پایتخت آن ووهان کانون ویروسی شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 45 ، 000 نفر در سراسر جهان.

سابق شانگهای شهردار یانگ یونگ موفق جیانگ Chaoliang به عنوان حزب حاکم کمونیست ارشد در محاصره استان انتخاب دولت خبر داد در حالی که وانگ Zhonglin را بیش از Ma Guoqiang به عنوان حزب در ووهان.

در سطح بالا قرار ملاقات به دنبال اخراج در اوایل این هفته از دو رهبر ولایتی کمیسیون بهداشت. رسانه های دولتی نیز گزارش داد که کشت از دیگران از حزب اخراج شدند برای تجاوزات مرتبط با این بیماری همه گیر.

عمومی است به طور گسترده ای مورد انتقاد مقامات محلی برای اداره خود از وقوع یک شکل جدید از coronavirus. این ویروس برای اولین بار ظاهر دسامبر در هوبئی سرمایه ووهان است و پس از گسترش به بیش از ده کشور جهان است.

بسیاری از کشورها اجرا شده اند محدودیت های مسافرتی در آخرین بازدید کنندگان برای چین است که بیش از 99 ٪ از جهان گزارش شده عفونت.

در ویتنام, رسمی, رسانه ها گزارش دادند که یک کمون 10000 ساکنان شمال غرب پایتخت هانوی قرار داده شد در مستند با توجه به خوشه ای از موارد وجود دارد.

روزنامه آنلاین VN بیان ذکر یک مقام ارشد Vinh Phuc استان به عنوان گزارش یک افزایش در مواردی پسر Loi کمون. ویتنام تایید کرده است 16 مورد از این بیماری در بسیاری از آنها در استان است.

در یک اقدام بی سابقه ای برای مهار این بیماری به تازگی دوبله COVID-19 دولت چین قرار داده شده است که سخت ترین ضربه شهرستانها — صفحه اصلی به بیش از 60 میلیون — تحت مستند.

ژاپن وزارت بهداشت پنجشنبه اعلام کرد که 44 بیشتر مردم در یک کشتی کروز قرنطینه در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو باید آزمایش مثبت برای COVID-19. این کشتی دارای 218 عفونت در میان آن 3,700 مسافران و خدمه.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو به خبرنگاران گفت: پنج نفر از این بیماران که در حال حاضر فرستاده شده به بیمارستان ها برای جداسازی و درمان COVID-19 دارای علائم شدید و تنفس مصنوعی و یا تحت مراقبت های ویژه.

یکی دیگر از کشتی کروز Westerdam در نهایت لنگر دوشنبه کردن کامبوج پس از تبدیل دور توسط چند آسیایی و اقیانوس آرام دولت. هیچ موردی از این بیماری ویروسی تایید شده است در میان آن 1,455 مسافران و 802 خدمه با توجه به اپراتور Holland America Line.

تایلند حاضر اجازه می دهد تا Westerdam به اسکله این هفته پس از آن در حال حاضر تبدیل شده به دور فیلیپین و تایوان و ژاپن و گوام بیش ویروس نگرانی.

این Westerdam خود را آغاز کرد کروز در سنگاپور در ماه گذشته و آخرین آن توقف قبل از آن رد شد بیشتر فرود در هنگ کنگ که در آن 50 نفر از بیماری ویروسی تایید شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب اورجینال پزشکی