محققان در حال راه اندازی یک کاوشگر به مرگ Li Wenliang چینی دکتر که صدا زنگ در از شیوع کروناویروس در ووهان — به عنوان جهانی مرگ و میر از این بیماری افزایش به 638.

چین مرکزی کمیسیون برای نظم و انضباط بازرسی است که مجازات رسمی فساد جمعه اعلام کرد آن ارسال خواهد محققان به ووهان به کاوشگر “مسائل مطرح شده توسط مردم در ارتباط با دکتر لی Wenliang” بدون توضیح بیشتر است.

“این CCDI در حال حاضر با ارسال یک بررسی تیم به انجام کامل کاوشگر در پاسخ به نگرانی عمومی و به مردم اجازه می دهد به نگاه به جلو به آشکار کامل حقیقت” دولت-اجرای روزانه مردم نوشت در سرمقاله.

Li مرگ مجموعه ای خاموش طوفان در چین, سایت میکروبلاگینگ Weibo جمعه با بیش از 1.5 میلیارد views.

مردم هر دو ابراز خشم و غم و اندوه بیش از 34 ساله دکتر مرگ در خصوصی WeChat پیام گروه.

اما برخی از بحثهای دکتر مرگ — به خصوص در میان کسانی که مقصر چین کمونیست دولت — به نظر میرسد که سانسور شده اند. موضوعات برچسب گذاشته شده توسط “این ووهان دولت مدیون دکتر لی Wenliang عذرخواهی” و “ما می خواهیم آزادی بیان” به طور خلاصه trended در Weibo اواخر روز شنبه را نشان می دهد تا در جستجوهای جمعه.

Dr. Li Wenliang
دکتر لی Wenliang

لی یکی از هشت خبرچین که سعی کردم به صدای اولیه هشدار در مورد ویروس جدید — تنها به محکوم توسط مقامات برای “rumormongering.”

ووهان مرکزی مقامات بیمارستان بود در ابتدا گفت: Li شد و مبارزه برای زندگی خود را — با وجود گزارش می دهد که او مرده بود — اما در نهایت تایید کرد او در گذشت.

دکتر برگ یک زن باردار و یک کودک خردسال.

مرگبار coronavirus کشته شدن بیش از 630 مردم همه به جز دو مورد در سرزمین اصلی چین است. در سطح جهانی آن را نیز آلوده کرده است بیش از 31,000 مردم است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی