چین گزارش صفر coronavirus مرگ و میر برای اولین بار از ژانویه

چین به یک نقطه عطف در این هفته با کروناویروس جدید مرگ و میر گزارش شده در آن سرزمین اصلی برای اولین بار از ژانویه — به عنوان مقامات در ووهان دریافت مجموعه اجازه می دهد تا ساکنان سالم به سفر از کانون شیوع.

ووهان دیدم هیچ جدید COVID-19-مرگ و میر ناشی از دوشنبه — پیوستن به بقیه از کشور که نیست ثبت هر گونه پس از 31 مارس با توجه به ملی کشور کمیسیون بهداشت.

در مجموع 32 جدید عفونت گزارش شده در چین روز شنبه از 39 روز قبل از آن با توجه به کمیسیون.

ووهان تنها گزارش دو عفونت های جدید در دو هفته گذشته است و قرار است در نهایت به مجوز سالم به ساکنان ترک یکشنبه — اولین بار از شهرستان پایتخت از 11 میلیون شد و قرار داده شده در مستند Jan. 23.

مقامات در ماه گذشته آغاز شد لغو محدودیت در ووهان ساکنان — تعیین بیش از 7000 مسکونی ترکیبات “بیماری همه گیر — رایگان” اجازه می دهد ساکنان به صرف تا دو ساعت در یک زمان خارج نگهبان گزارش شده است.

اما در روز دوشنبه همه روشن نامگذاریهای لغو شد 45 ترکیبات در بخشی به دلیل ظهور بدون علامت موارد خروجی گزارش شده است.

بدون علامت موارد شامل نمی شد تا این ماه در این کشور شمارش از تایید عفونت — هر چند آنها حدود 18 تا 31 درصد از موارد بر اساس شانگهای بیماری های عفونی دکتر ژانگ Wenhong مقاله گفت.

در مجموع 81,740 coronavirus موارد و 3,331 مرگ و میر گزارش شده بود در چین که از سه شنبه کمیسیون بهداشت و درمان تایید شده است. شمارش شامل 30 جدید بدون علامت موارد — 18 از کسانی که در هوبئی. نه از موارد بدون علامت درگیر ورودی مسافران است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de