چین می گوید همه اما یکی از جدید کروناویروس مورد آمده از خارج از کشور

چین گزارش داد تنها 21 مورد جدید از coronavirus روز دوشنبه — با همه اما یکی در آورده توسط مسافران از خارج از کشور توجه کنند.

تنها موردی داخلی انتقال بود که در ووهان شهر که قرار بود کامل مستند بعد از همه گیر ظهور وجود در دسامبر ملی کمیسیون بهداشت گفت.

این افت شدید در تعداد در شهر — که قبلا گزارش شده صدها مورد جدید در هر روز — افزایش رئيس جمهور یازدهم Jingping ادعا می کنند که این کشور تا به حال “اساسا پیشتر” از گسترش این بیماری است.

آن را نیز نشانه نقطه عطفی که در آن وجود دارد در حال حاضر شده است بیشتر موارد گزارش شده در خارج از کشور از در خود چین.

بزرگترین تهدید در حال حاضر مسافران آوردن سرایت از آن گسترش یافته است در خارج از کشور, مقامات هشدار می دهند جرقه دقیق محدودیت های جدید برای 20,000 افرادی که پرواز به چین در روز به طور متوسط.

پکن پایتخت فرودگاه بین المللی اتحاد محاصره یک منطقه ویژه برای تمام پروازهای بین المللی, با تمام توشه مسافران مورد نیاز برای ارسال به سلامت چک.

حمل و نقل مسافران در حال ارسال به اتصال پرواز در حالی که بقیه مجبور به اجباری 14 روز در قرنطینه.

در روز سه شنبه شانگهای تمدید موجود قرنطینه اقدامات برای مسافران که به تازگی بازدید, انگلستان, سوئیس, سوئد, بلژیک, نروژ, هلند, دانمارک و اتریش.

نه از 20 جدید وارداتی موارد گزارش شده در پکن در حالی که سه نفر شناسایی شده در شانگهای افزایش تعداد تایید عفونت از خارج از کشور به 143 با توجه به کمیسیون بهداشت.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>