چین ناودان به کمتر از 3 درصد به که coronavirus جمع آوری کمک

چین اهدا کرده است کمتر از 3 درصد نسبت به سازمان جهانی بهداشت $675 میلیون coronavirus جمع آوری کمک درایو — عصبی ما مسئولان که می گویند کشور را مسئول شیوع و باید کمک بیشتر.

که کمک های مالی ذکر شده عمومی و چین در حال حاضر در مکان چهارم در میان ملل, اهدای فقط 20 میلیون دلار به تلاش های بین المللی در برابر COVID-19 که ظهور در ووهان در اواخر سال گذشته.

“چین آغاز شده که این بیماری همه گیر ponied تا لاشی $20 میلیون,” ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: با توجه به این پست. چین ارزانی بود “تکان دهنده و یک رسوایی” او گفت:.

“آنها باید پرداخت حداقل نیمی از $675 میلیون اگر نه مقدار کامل گفت:” مقام ارشد که نخواست نامش فاش شود برای به اشتراک گذاشتن با اشاره كردم ،

چین و مجرمیت برای این ویروس به عنوان یک نکته کلیدی بحث هفته گذشته به عنوان رئیس جمهور تهمت بارها و بارها به نام COVID-19 “چینی ویروس” — در اقدامی تلافی جویانه گفت: برای یک سخنگوی دولت ادعا می کنند که دولت ایالات متحده مهندسی کشنده تنفسی اشکال.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که خرد شدن در چین متهم گفتن فاکس نیوز “نگاه هر کس می داند که آن را از چین اما من تصمیم ما نباید بیشتر از یک معامله بزرگ از آن.”

President Donald Trump
خبرگزاری گتی ایماژ

دولت چین سهم به این که جمع آوری کمک درایو وقفه و پشت سر کویت که کمک 40 میلیون دلار و ژاپن که به $47.5 میلیون و آلمان که سون در حدود 28 میلیارد دلار.

“از آنجا که این ویروس در چین آغاز شده و در ماه دسامبر در چین حزب کمونیست اتحاد انتقام در برابر شهروندان و روزنامه نگاران در چین برای ساخت اطلاعات عمومی, راه اندازی دروغ مبارزات در سراسر جهان و محدود جامعه بین المللی دسترسی به ارزشمند بهداشت عمومی اطلاعات” ارشد ما گفت.

“و در حال حاضر آنها حاضر به پرداخت حتی 3 درصد به صندوق جهانی برای پاسخ به این ویروس که با اقدامات خود باعث سرعت در حال گسترش در خارج از کشور خود را. که تکان دهنده و یک رسوایی است.”

آمریکا جهان را, ثروتمندترین ملت داده است کمتر از چین — فقط $14.7 میلیون. اما مقامات ایالات متحده نقطه به 100 میلیون دلار اضافی بین المللی coronavirus امداد بودجه اعلام کرد در ماه فوریه توسط وزارت خارجه و توجه داشته باشید که ما سالانه سهم به این که — 58 میلیارد دلار — است که بیش از دو برابر چین $28.7 میلیارد دلار است.

به سفارت چین در واشنگتن بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در ابتدا پس از سرکوب پزشکی گزارش در مورد ویروس مقامات چینی به دستور جان اما شکست خورده مستند ووهان و شهرستانها در این نزدیکی هست.

از ژانویه ویروس در سراسر جهان گسترش با ارتباط اقتصادی ویرانی. از روز شنبه وجود دارد حدود 500000 موارد تشخیص داده شده, از جمله بیش از 60 ، 000 در ایالات متحده — نیمی از کسانی که در نیویورک است.

شهرستانها در سراسر ایالات متحده و اروپا تا حد زیادی بسته برای کسب و کار به سرعت گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>