چین دفتر جعبه را از دست می دهد $214M در 2 ماه با توجه به کروناویروس

چین جعبه ممکن است از دست داده اند تا آنجا که RMB 1.5 میلیارد دلار ($214 میلیون نفر) در دو ماه اول این سال با توجه به شیوع کروناویروس اما در سراسر کشور از سرگیری سینما و تولید بعید است که اتفاق می افتد هر زمان به زودی.

“قضاوت از وضعیت فعلی صنعت فیلم است مجهز به رزومه, کسب و کار نشده است و ما مورد تایید نیست صنعت خواسته به سر کسب و کار به عنوان در حال حاضر گفت:” چن Bei معاون دبیر کل پکن شهرداری از دولت.

داده های محلی شرکت گروه گوش و حلق و تخمین زده است که گیشه رسید و در ژانویه و فوریه را تنها بالغ بر 220 میلیون RMB ($31.3 میلیون دلار) در مقایسه با RMB 1.45 میلیارد دلار ($217 میلیون دلار) در مدت مشابه در سال 2019 و RMB 1.51 میلیارد دلار ($241.6 میلیون دلار) در سال 2018 است.

گوش و حلق و گروه برآورد کاهش در دفتر جعبه می تواند به عنوان بالا به عنوان RMB 1.5 میلیارد دلار ($214 میلیون دلار) با توجه به این واقعیت است که سال جدید قمری فصل تعطیلات آغاز شده در Jan. 25 خیلی زودتر در مقایسه با معمول اوایل یا اواسط فوریه. “اوایل فصل تعطیلات باید داده اید زمان بیشتری را برای گیشه به رشد” در این گزارش است.

اما سینما بودند مجبور به تعطیل فقط قبل از سال جدید قمری تعطیلات و ووهان و دیگر شهرستانها در هوبئی استان شد قفل شده در Jan. 23.

این ارقام پس از انتشار یک مشترک بخشنامه از پکن مرکز بیماری های پیشگیری و کنترل و پکن شهرداری فیلم اداره on Feb. 26 که تصریح می کند دستورالعمل های دقیق برای اپراتورهای سینما و فیلم خدمه در صورتی که مایل به ادامه کسب و کار.

سینما اپراتورها باید به دنبال تایید از مقامات دوباره باز سینما و اتخاذ اقدامات سختگیرانه مانند فروش بلیط در ردیف جایگزین نیاز به فیلم را برانگیخت برای ثبت نام و اطلاعات شخصی و سالن به طور کامل ضد عفونی بعد از هر غربالگری.

خدمه فیلم با کمتر از 50 نفر می توانند رزومه فیلمبرداری در پکن اگر آنها تایید شده اما تنها اگر دمای بدن خود را تجاوز نمی کند 37.3 درجه سانتیگراد است. تمام فیلم خدمه باید پوشیدن ماسک در طول تولید به جز برای نوازندگان.

اما خدمه فیلم با بیش از 50 نفر اجازه داده نخواهد شد برای از سرگیری فیلمبرداری در پکن تا زمانی که طاعون از بین رفته است. خدمه سفر از مناطق مانند هوبئی استان مجاز به شرکت در هر گونه تولید در این شهرستان است.

گوش و حلق و گروه اضافه شده در این گزارش است که سینما در چین به احتمال زیاد دوباره در ماه مارس است. از مارس 2, Covid-19 در حال حاضر آلوده بیش از 80,000 در سرزمین اصلی چین و کشته 2,914 مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de