در چین خرده فروشان ارائه تخفیف به پا زدن شروع به خرج کردن در میان coronavirus کاهش

فروشگاه الکترونیک قهوه زنجیر و حتی مقامات محلی در چین در حال کاهش قیمت و توزیع ارزش میلیون ها دلار از کوپن های تخفیف به پا زدن شروع یک اقتصاد توفان به تدریج کاهش ویروس-مبارزه با محدودیت در حرکت است.

GOME خرده فروشی منابع و Suning.com طرح به دست بیش از 620 میلیون یوان ($88 میلیون دلار) ارزش کوپن در حالی که Alibaba است Alipay است دادن دور 10 میلیون تخفیف نشانه برای 10,000 خرده فروشان در آن برنامه است.

JD.com گفت: از روز شنبه آن را به 1.5 میلیارد یوان ($212 میلیون دلار) ارزش کوپن برای مارک کالا در دسته بندی از جمله الکترونیک.

حتی راه آهن آفغانستان را از روز چهارشنبه کاهش قیمت بلیط به میزان 45 درصد در حالی که دولت های محلی از جمله کسانی که از هبی ژجیانگ و گوانگشی استان در حال دادن کوپن برای جاذبه های گردشگری, سینما و مغازه ها.

“ما راه اندازی شد برخی از تخفیف ارائه می دهد مجموعه ای به مصرف کنندگان در روزهای اخیر با امید به کمک به مصرف کنندگان از برگشت به زندگی عادی خود” یک اقیانوس آرام قهوه زنجیره ای سخنگوی اشاره به یک قهوه-و-مستی برخورد قیمت به عنوان کم 20 یوان ($2.83).

تبلیغات منعکس کننده نگرانی که شیوع افسرده مصرف کننده اشتها است و می تواند طولانی تاثیر حتی به عنوان تعدادی از جدید محلی منتقل موارد کاهش یافته است.

حدود 500 سینما بازگشایی شد بیش از آخر هفته پس از تعطیل برای تقریبا دو ماه اما در زمان در فقط از 30 ، 000 یوان ($4,245) در روز شنبه رسانه های محلی گزارش.

خرده فروشی در جهان و دومین اقتصاد کاهش یک پنجم در ماه ژانویه-فوریه از مدت مشابه در سال قبل از آن دولت داده ها نشان داد که در طی آن زمان چین شروع به مصرف چشمگیر اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ویروس خاموش حمل و نقل و درخواست میلیون ها نفر از مردم به در خانه بمانند.

دولت سست محدودیت در هفته های اخیر است که تشویق مصرف کنندگان به سرمایه گذاری و برگشت به مراکز خرید و رستوران ها البته نگرانی بیش از امنیت شغلی و پتانسیل کاهش دستمزد آورده مبارزه اقتصادی.

“تجارت گردشگری غذا و دیگر خدمات نه تنها کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد رشد بلکه تجسم یک شهر را احیا” مجله مالی Yicai گزارش ژانگ Jinghua, پارتی, منشی, نانجینگ عنوان کرد و گفت: در اوایل ماه مارس روز قبل از چینی در شرق شهرستان اعلام کرد و آن را به دور 318 میلیون یوان ارزش خرید کوپن در یک قرعه کشی به سبک طرح.

وی تاکید کرد نیاز به درک تعادل بین شیوع بیماری و پیشگیری و توانبخشی و برای ایجاد یک امن و مصرف کننده محیط زیست است. این شهرستان بعد از آن گفت: اعتقاد بر آن حرکت می کند افزایش مصرف نزدیک به 10 میلیون یوان در پنج روز.

tinyurlv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>