چینی زنجیره ای Luckin قهوه هنوز هم نمی توانید گرفتن یک استراحت

Luckin قهوه رئیس چارلز Zhengyao دریاچه ارومیه و رئیس اجرایی جنی Zhiya کیان را تحویل سهام در صورتی چینی زنجیره ای قهوه به وام دهندگان پس از شرکت کنترل Lu خانواده قصور در $518 میلیون حاشیه وام به یکی از بانک ها گفت: در روز دوشنبه.

به طور پیش فرض در می آید و پس از Luckin عمده رقیب به استارباکس در چین گفت: در هفته گذشته که بسیاری از آن 2019 فروش ساخته شد ارسال سهام آن انداخت تا آنجا که 82 درصد در ایالات متحده تجارت و جرقه تحقیقات توسط چین اوراق بهادار تنظیم کننده.

برخی از 515,355,752 کلاس B سهام و 95,445,000 کلاس سهام Luckin شده بود متعهد به تضمین وام از جمله سهام علاوه بر متعهد اعتماد خانواده از کیان یکی از بانک ها وام گلدمن ساکس گفت: در یک یادداشت به مشتریان در روز دوشنبه پیشنهاد فروش سهام.

دیگر بانک ها در وام مورگان استنلی کردیت سوئیس Haitong, CICC و بارکلی به گفته افراد آشنا با این موضوع.

Luckin کاهش یافته است به نظر. Lu Zhengyao بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. آن را نمی ممکن است به تماس با کیان به طور مستقیم.

مورگان استنلی کردیت سوئیس و بارکلیز کاهش یافته است به نظر. CICC و Haitong بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در خارج از ساعات کسب و کار.

اگر تمام سهام متعهد تحت $518 میلیون وام به فروش می رسد Lu Zhengyao رای گیری بهره در Luckin قهوه را کاهش نمی دهد در حالی که کیان مفید و رای گیری منافع را کاهش قابل توجهی گلدمن ساکس گفت: بدون کمیت اندازه کاهش.

کلاس B سهام تبدیل خواهد شد به آمریکا امانت دار سهام (ADSs).

Luckin سهام بود پایین بیشتر 15.4 درصد در اوایل بعد از ظهر تجاری در نیویورک در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im