پزشکان در چین انجام شده برای اولین بار در جهان دو پیوند ریه در 59 ساله coronavirus بیمار با توجه به گزارش.

دکتر چن Jingyu معاون رئیس جمهور از Wuxi مردم بیمارستان در استان جیانگ سو و تیم خود را انجام پنج ساعت عملیات در یک مرد که تشخیص داده شد با COVID-19 on Jan. 26 جهانی تایمز گزارش داد.

آن زمان هفت ساعت به حمل و نقل ریه ها از مرگ مغزی اهدا کننده به بیمارستان سرنشین یک قطار با سرعت بالا در خروجی اخبار گزارش.

ریه ها کار کرده اند به خوبی از شنبه عمل جراحی و بیمار علائم حیاتی بودند پایدار چن گفت: جهانی بار.

مرد در نهایت آزمایش منفی برای این بیماری بود اما دچار برگشت ناپذیر ریوی آسیب در طول بیماری خود را.

“گام بعدی این است که به دقت رعایت بیمار را کشف و بعد مدیریت بیمار انجام ضد رد و ضد عفونت درمان پیگیری و خلاصه تجربه درمان برای چنین پیشرفته COVID-19 عفونت موارد” چن گفت: خروجی.

“این بسیار خطرناک عمل جراحی پس از تمام جراحان مجبور به ماندن در یک اتاق فشار منفی در طول تمامی عملیات پوشیدن تمام بدن محافظ مناسب” چن اضافه شده است.

WUHAN, CHINA - MARCH 01 2020: Nurses assemble the plastic facial shield recycled in a hospital designated for COVID-19 patients in Wuhan in central China's Hubei province Sunday, March 01, 2020.- PHOTOGRAPH BY Feature China / Barcroft Studios / Future Publishing (Photo credit should read Feature China/Barcroft Media via Getty Images)
پرستاران جمع آوری پلاستیک صورت سپر بازیافت در یک بیمارستان تعیین شده برای COVID-19 بيمار در ووهان.برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

جراح با اشاره به سه پیش شرط مهم برای پیوند ریه در coronavirus بیماران.

اولین فرد تنفس باید حفظ شده است توسط یک هواکش در حالی که تحت ” سنگ شکن غشاء اکسیژن یا ECMO از طریق یک دستگاه که جایگزین عملکرد قلب و ریه ها.

دوم بیمار را تکرار نوکلئیک اسید تست – که تشخیص COVlD-19 – باید منفی باشد.

در نهایت بیمار را به ارگان های دیگر باید به عملکرد به طور معمول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de