کارخانه چینی ضربه سخت coronavirus به نظر می رسد باز دوباره

یکی از کارخانه های چینی است که سخت ترین ضربه از coronavirus به نظر می رسد به بازگشت به فعالیت های سیگنالینگ است که دولت چین اجازه می دهد مردم را به بازگشت به کار وجود دارد در این پست یاد کرده است.

واقع در حدود 20 مایل در خارج از ووهان — کانون ویروس مرگبار — این دی هوبئی مس کارخانه که در آن بیش از 1000 کارمند شده بود و احتمالا از اواخر ژانویه است که دیگر خفته با توجه به تومان معیارهای.

این شرکت تحقیقاتی با استفاده از ماهواره ها برای ردیابی فعالیت در 500 کارخانه در سراسر جهان از جمله 200 در چین که تولید فلزات از جمله فولاد و آلومینیوم و مس و تامین مواد اولیه برای همه چیز از لوازم آشپزخانه به ماشین و ساخت و ساز خانه.

RS معیارهای اقدامات کارخانه خروجی و همچنین به عنوان کارمند اتومبیل و دیگر سیگنال های که نظارت بر بهره وری.

در مورد دی هوبئی گیاه “ما می توانید ببینید واقعی مس دوباره خارج” RS معیارهای بنیانگذار تام الماس گفت.

تنها یک یا دو فلز کارخانه ها در چین تعطیل در پی شیوع, با توجه به الماس که مشتریان بزرگ و صندوق های تامینی و شرکت های که تقلا برای به دست آوردن داده های مستقل در مورد شیوع.

“این قطعا جالب توجه است که مقامات چینی به اندازه کافی احساس راحتی به کارکنان بازگشت به کار در این کارخانه است که در کنار کانون ویروس” الماس گفت.

در پی شیوع دولت چین تعطیل تمام اشکال حمل و نقل از جمله قطار و اتوبوس است که کارکنان با استفاده از دست به کار شدن. اما گزارش هفته گذشته که دولت دستور داد idled کارخانه ها برای از سرگیری تولید.

این دی هوبئی کارکنان قادر به کار بیایند زیرا آنها تهدید و نه به خاطر مسائل حمل و نقل با توجه به تومان معیارهای.

این واقعیت است که دی هوبئی فعالیت دوباره گفتن است الماس را حفظ می کند به دلیل آن نیاز به طور منظم حمل و نقل کامیون ها که به مسافت دور اسید سولفوریک این گیاهان تولید.

“مس و آلومینیوم در میان اکثر کارخانه های آلاینده و نیاز به حذف به طور منظم از زباله” الماس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>