یک جشنواره سال نو چینی در میامی شد لغو بیش از coronavirus نگرانی سازمان گفت.

“با توجه به در سراسر جهان نگرانی در مورد 2019 رمان Coronavirus (2019-nCoV) و نگرانی ما برای رفاه و بهره مندی از تمام بازدید کنندگان و فروشندگان و غرفه داران و حامیان مالی 2020 جشنواره کمیته لغو 2020 سال نو چینی در جشنواره” سازمان posted on Facebook.

این سازمان در زمان نرمتر تن در وب سایت خود را.

“به منظور ایستاده با ما جهانی خانواده در سراسر آسیا و به خصوص چین ما اعلام پشیمانی که 2020 جشنواره سال نو چینی لغو شده است,” سازمان نوشت. “ما خواهد بود در سال 2021 به جشن سال گاو.”

در مصاحبه با میامی جدید تایمز سازمان پیتر لیو تا به حال یکی دیگر را به حضور در حال سقوط.

“ما ترس از تاج — به معامله با آن” لیو گفت: زمان ، “مشکل این است که اگر حضور و غیاب می افتد چرا که این جشنواره سال نو چینی من قرار داده اند ما فروشندگان در یک ریسک مالی.”

چینی بنیاد فرهنگی Inc., که سازماندهی این جشنواره بود در اصل برنامه ریزی شده به صورت Feb. 16 در یک Miami Dade College campus در کندال.

این رویداد انتظار می رود عبارتند از “عجیب و غریب, آسیایی, غذا” و فرهنگی را نشان می دهد — از جمله آکروبات رقص گروه ها و نوازندگان — و همچنین به عنوان حوادث برای کودکان.

در یک Facebook post on Jan. 9 سازمان سعی در سرکوب رشد ترس از coronavirus.

“لطفا توصیه شود که همه ما هنرمندان شرکت کنندگان و فروشندگان محلی!” سازمان نوشت.

ماه گذشته نیویورک تایمز گزارش داد که ملکه’ سال نو قمری چینی, معبد Player یکی از بزرگترین جشن در نیویورک لغو آن رویداد در سیفون بیش از coronavirus نگرانی. دیگر رویدادهای کوچکتر را نیز لغو شده و یا به تعویق افتاد خروجی گزارش شده است.

چین آغاز شده است در نهایت به قبول کمک از خارج — به عنوان برخی از 35000 نفر از بيماران آلوده شده اند در درون مرزهای آن باعث مرگ و میر به مارپیچی گذشته مرگ و میر برای سارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de