رئیس جمهور چین اولین ووهان بازدید از شیوع کروناویروس

پکن — رئیس جمهور چین روز سه شنبه اولین سفر به ووهان مرکزی شهرستان چینی شده است که سخت ترین ضربه ویروس جدید بیماری همه گیر.

دولت یازدهم وارد در صبح در ووهان است که در حال حاضر تحت مستند همراه با چند تن از شهرستانها در این نزدیکی هست.

یازدهم را بازرسی بیماری پیشگیری و کنترل کار و سفر, پزشکی, کارگران, جامعه, داوطلبان, بیماران و دیگران در مقابل خطوط, دولت, رسانه ها گفت.

نبرد برای توقف coronavirus آورده جارو محدودیت های جدید در اروپا و خاورمیانه با ایتالیا گسترش ممنوعیت سفر به کل کشور اسرائیل سفارش همه بازدید کنندگان قرنطینه تنها چند هفته قبل از عید فصح و عید پاک و اسپانیا بسته شدن تمام مدارس در داخل و اطراف پایتخت آن است.

“در حال حاضر که این ویروس تا جای پایی در بسیاری از کشورها تهدید یک بیماری همه گیر تبدیل شده است بسیار واقعی” گفت: سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus. “مزیت بزرگ ما این است که تصمیم گیری همه ما را به عنوان دولت و کسب و کار و جوامع و خانواده ها و افراد می توانند با تاثیر خط سیر این بیماری همه گیر.”

بیش از 113,000 افراد آلوده شده با این ویروس و بیش از 3,900 فوت کرده اند از COVID-19 بیماری را باعث می شود. بسیاری از موارد در چین اما آن نسبت کاهش به عنوان caseload رشد می کند در جای دیگر. بیش از 62,000 مردم در حال حاضر به بهبود است. اما ایتالیا با تشدید مبارزه برای متوقف کردن ویروس’ گسترش به عنوان یک داستان عبرت انگیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de