محققان چینی پیدا coronavirus بیمار که مسری بود برای 49 روز

محققان چینی می گویند که کشف جدید “مزمن” جهش coronavirus در یک بیمار که مسری بود برای شکستن رکورد 49 روز.

بیمار یک مرد میانسال بود غیر علائم شدید بود اما طولانی مدت توانایی آلوده به دیگران گفت: این نظامی محققان در ووهان با توجه به South China Morning Post.

او تا به حال یک متناوب تب پایین و بدون سرفه و لرز و تنگی نفس و یا دیگر علائم معمول COVID-19.

گربه تصویربرداری نشان داد ضايعات در هر دو ریه های خود, اما آنها ناپدید شد و چند روز پس از بستری در بیمارستان و دمای بدن نیز به حالت عادی بازگشت.

اما او نگه داشته شود تست مثبت برای این بیماری نشان دادن یک بار ویروسی شبیه به بیماران دچار موارد شدید.

به عنوان نشانه ای نشان داد که بدن او نمی تواند خلاص شدن از شر این ویروس از طریق طبیعی و درمانی است که او هنوز هم می تواند عفونی بیمار تحت درمان با پلاسمای انتقال خون از درمان COVID-19 بيمار. دو روز بعد از آزمون برگشتم منفی است.

این مورد نادر بود که طولانی ترین مدت شناخته شده از “ویروسی ریختن” در یک بیمار است. رکورد قبلی بود 37 روز.

محققان هشدار می تواند وجود داشته باشد دیگر “مزمن بیماران آلوده” که به احتمال زیاد به نادیده گرفته شده اما می تواند گسترش عفونت در محیط اطراف خود و علت شیوع جدید.

این یافته ها منتشر شد در تاریخ 27 مارس در MedRxiv یک وب سایت برای گزارش مقدماتی علمی پزشکی, مقالات که نشده است کارشناسی و نباید گرفته شود به عنوان یک راهنمای عمل بالینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>