چینی جاسوس در حال تلاش برای snoop در زوم مکالمات ما اینتل کارشناسان می گویند

خارجی جاسوس هستند و با استفاده از امریکا تکیه بر ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم برای جاسوسی بر روی کسب و کار مدیران و مقامات دولت آمریکا اطلاعاتی کارشناسان می گویند.

Cyberspies از چین و همچنین روسیه و ایران و کره شمالی ساخته شده اند تلاش برای نظارت بر جلسات برگزار شده در زوم به عنوان coronavirus اسپرز انفجار نهفته سه ناشناس گفته اند زمان.

“بیش از هر کس دیگری چینی علاقه مند به آنچه که شرکت های آمریکایی انجام می دهند” یک مقام گفت.

جاسوسان در جستجوی دولت و شرکت های بزرگ و علمی زوم چت برای کسب اطلاعات می توانید آنها را سرقت و از جمله تحقیقات و مالکیت معنوی اطلاعات با توجه به مقامات.

زوم — که تاکنون محبوبیت خود را منفجر در طول coronavirus اپیدمی به عنوان آمریکایی ها مجبور شده اند در خانه بمانند به سرعت گسترش coronavirus — مورد انتقاد قرار گرفته در هفته های اخیر برای حفظ حریم خصوصی و مسائل امنیتی پیشرو مدیر عامل اریک یوان به عذرخواهی می کنیم.

در یک پست وبلاگ در اوایل این ماه یوان اعتراف کرد که زوم “را طراحی محصول با دوراندیشی که در یک ماده از هفته, هر فرد در جهان به طور ناگهانی کار مطالعه و معاشرت از خانه است.”

به ما گفته اند این مجله که وجود دارد این است که “هیچ مدرکی” که زوم شده است به خطر بیافتد توسط چین — آن ويروس برخی از آن کلیدهای رمزنگاری از طریق چینی سرور — اما گفت که پلت فرم امنیتی شکاف ممکن است ترک آن آسیب پذیر است.

در بیانیه ای به زمان زوم گفت که آن را “تعدادی از مستند کنترل و حفاظت در محل برای محافظت از اطلاعات و جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز از جمله از زوم کارکنان. این کنترل ها به شدت اجرا در سراسر, شرکت, صرف نظر از حوزه قضایی است.”

در هفته گذشته حداقل دو ایالت آمریکا به طور کلی وکیل به دنبال اطلاعات از زوم در مورد طول آن می رود به حفاظت از حریم خصوصی کاربران است.

“ما نگران زوم-بمب گذاری حوادث و به دنبال اطلاعات بیشتر از این شرکت در مورد حفظ حریم خصوصی و اقدامات امنیتی در هماهنگی با دولت دیگر وکلای طور کلی” کنتیکت دادستان کل ویلیام تانگ گفت.

اف بی آی در بوستون کار هشدار داده است زوم کاربران به جلسات در سایت و یا به اشتراک گذاری لینک های گسترده پس از آن با دریافت دو گزارش از افراد ناشناس حمله به مدرسه جلسات یک پدیده شناخته شده به عنوان “zoombombing”.

ایالت نیویورک AG Letitia جیمز با ارسال نامه ای به زوم با تعدادی از سوالات را به اطمینان حاصل شود این شرکت با در نظر گرفتن اقدامات مناسب برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی کاربران و امنیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de