چین بازار سهام بازگشایی به تلفات گسترده روز شنبه به عنوان سرمایه گذاران همچنان دست به گریبان با به طور فزاینده ای نگران کننده شیوع کروناویروس.

شانگهای کامپوزیت شاخص تعطیل 7.7 درصد در 2,746.61 و رنج آن بدترین روزانه قطره ای در بیش از چهار سال در روز اول معاملات پس از تمدید قمری تعطیلات سال جدید.

برخی از $393 میلیارد دلار بود که گزارش گرفته شده معیار چینی شاخص به بیش از 2500 سهام غرق شد توسط 10 درصد حد روزانه در میان فشار از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 360 نفر و بیمار بیش از 17,000.

CSI 300 شاخص نیز تعطیل 7.9 درصد — بزرگترین ضرر از ماه اوت 2015 — با تکنولوژی مخابرات و کالاهای شرکت های پیشرو در این راه با توجه به خبری بلومبرگ.

“این است که واقعا سخت به تجارت سهام” لی Shuwei رئیس در پکن WanDeFu مدیریت سرمایه گذاری شرکت ، گفته بلومبرگ. “این غیر ممکن است برای پیش بینی که چگونه این بیماری را توسعه دهد. حتی کارشناسان هیچ ایده روشن در هنگام وقوع به پایان خواهد رسید اجازه دهید به تنهایی سهام معامله گران است.”

اما ما آتی سهام با اشاره به متوسط سود صبح روز دوشنبه با وجود این کاهش در خارج از کشور. داو آتی شد تا 0.4 درصد در 28,318.00 6:59 صبح پس از رنگ آبی تراشه شاخص از دست داده و بیش از 600 امتیاز در روز جمعه. Nasdaq آتی که اخیرا در حدود 0.5 درصد در 9,046.00 در حالی که S&P 500 آینده افزایش 0.5 درصد به 3,240.00.

دوشنبه اولین فرصتی که چینی بازار مجبور به واکنش نشان می دهند به وقوع پس Jan. 23 هنگامی که شمار تلفات ناشی از این ویروس فقط 17. ترکیبی شانگهای نیز این گزارش را دیدم بدترین پایان برای یک سال قمری در تاریخ آن پیش از تقریبا یک هفته تعطیلات که دولت چین توسعه یافته به عنوان ویروس گسترش یافته است.

بانک خلق چین آب گرفتگی بازار پول با 1.2 تریلیون یوان و یا در مورد $173.8 میلیارد دلار و کاهش نرخ بهره با 10 واحد درصد به عنوان سهام بازار غرق یک حرکت ظاهرا به منظور حمایت از رشد به عنوان ویروس را تهدید می کند اقتصاد چین.

“این یک پیام روشن است که آنها می خواهند به رشد اقدامات حمایتی و حفظ بازار اطمینان گفت:” Mayank میشرا, ماکرو استراتژیست در سنگاپور بانک استاندارد چارترد.

با پست سیم

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر