Chirlane McCray پشت حرکت به اعلام ممکن است پناهگاه در محل در نیویورک

اپل بزرگ بانوی اول Chirlane McCray ظاهرا پشت شهردار de Blasio پیش از موعد اعلام کرد که به یک پناهگاه در محل سفارش در افق شهر نیویورک است.

در 97 را “ابرو در صبح” صبح روز چهارشنبه de Blasio دو برابر کردن اصرار که نیویورکی به زودی ممکن است محدود به خانه های خود را جز ضروری برای سفر, برای مواد غذایی, پزشکی و ورزش به دلیل شیوع کروناویروس — حتی اگر رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اصرار داشت که روز قبل از آن او نیست با توجه به اندازه گیری نشده است.

شهردار گفت که او می خواست برای آماده سازی نیویورکی برای چیزی است که “به خوبی ممکن است به زودی اتفاق می افتد.”

“من می خواهم مردم را به شروع به گرفتن آن را به ذهن خود را,” او اضافه کرد: اعتباری McCray.

“من می خواهم به قول یک فرد عاقل ما بانوی اول. Chirlane به من گفت روز دیگر به یاد داشته باشید که مردم نیاز به سازگار به همه چیز. آنها نیاز به زمان برای رسیدن به چیزهایی که فقط انسان و به مردم سر این است که شروع به اتفاق می افتد در سراسر امریکا و به خوبی می تواند که در آن ما تا پایان” de Blasio گفت.

Hizzoner بارها اشاره کرد که او مشورت McCray در تمام تصمیم گیری های مهم.

Chirlane McCray and Bill de Blasio
Chirlane McCray و بیل د Blasioبروس Glikas/WireImage

زن و خانههای گلی خالی یک اجرا برای بروکلین قصبه رئیس جمهور است و در مواجهه سخت انتقاد mismanaging در شهرستان 1 میلیارد دلار برنامه بهداشت روانی ThriveNYC.

کومو گفته است که تنها دولت تا به حال قدرت به تصویب یک پناهگاه در محل سفارش شبیه به یک در سان فرانسیسکو و گفت: de Blasio شد و باعث وحشت غیر ضروری گفت: روز سه شنبه حکم می تواند اجرا شود در کمتر از 48 ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>