شهردار بیل د Blasio, کس میداد تا حیوان خانگی خود را پروژه گران و اثبات نشده مالیات دهندگان پرداخت می شود ThriveNYC به راه اندازی یکی دیگر گسترده توسعه با بودجه عمومی برنامه بهداشت روان.

Chirlane McCray یک فرض بروکلین قصبه رئیس جمهور نامزد حمله کردند برای دوربین در حالی که نگه داشتن یک نوزاد در راه اندازی $43 میلیون “جدید خانواده بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی” برنامه ای است که مهمترین آنها جدا از او بحرانزده $1 میلیارد ThriveNYC برنامه بهداشت روانی.

برنامه ارسال خواهد شد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به خانه از هر, برای اولین بار پدر و مادر در این شهرستان برای کمک به آنها با اضطراب و افسردگی, نوزاد, تغذیه و ارجاع به خدمات مانند مواد غذایی.

بازدیدکننده داشته است شروع خواهد شد در این سال در بروکلین و گسترش در سراسر پنج بخش نیویورک پس از شهردار برگ در 2024.

DJ Jaffe, مدیر اجرایی, از بیماری های روانی سیاست Org., گفت: جهانی از ماهیت برنامه معنی ندارد.

“به جای ارائه صفحه اصلی بازديد به هر خانواده داشتن اولین بار نوزاد خود را از خدمات بهتر خواهد بود هدفمند برای اولین بار پدر و مادر که نیاز به کمک. “چیزی برای همه رویکرد اتخاذ شده توسط شهردار de Blasio خواهد شد در نتیجه تعداد زیاد از خانواده ها که نیاز به کمک به آن را دریافت و تعداد زیادی از خانواده ها که نیاز به کمک دریافت نمی کند به اندازه کافی از آن” Jaffe پیش بینی کرد.

McCray نیویورک تایمز گفت که بازديد از ThriveNYC و شامل “واضح تر اندازه گیری چوب” مانند یک قطره در اتاق اورژانس و یا رشد شناختی.

منتقدان گفته اند ThriveNYC فاقد معیارهای تعیین کننده در موفقیت و انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به افراد مبتلا به بیماری روانی جدی.

“نه هر سلامت روان طرح بخشی از رشد” McCray سخنگوی Jaclyn Rothenberg گفت: پست.

ThriveNYC در حال حاضر صرف $3.2 میلیون سال در مشابه post-natal برنامه هایی که ارائه آگاهی های عمومی در مورد برقراری ارتباط با نوزادان و سلامت روان نمایش برای بی خانمان ها ،

“برنامه جدید ما برای همه, برای اولین بار پدر و مادر در شهر و خدمات خواهد بود و متناسب با نیازهای خود” یکی دیگر از McCray سخنگوی گفت.

عضو شورای رابرت هولدن (D-کوئینز) شک و تردید بود که بازدید از صفحه اصلی می خواهم که نتایج بهتر از ThriveNYC. “من همیشه با احتیاط از برنامه های جدید و هزینه های جدید از این اداره گفت:” هولدن.

“شهردار و بانوی اول به نظر می رسد به آمده تا با برداشت از برنامه های تمام وقت و آن را دشوار است برای اندازه گیری نتایج. با توجه به سابقه ThriveNYC من خیلی مطمئن نیستم این کمک خواهد کرد که پدر و مادر جدید تا آنجا که دولت می خواهد ادعا می کنند. به عنوان کسی که نوشت: “من دعا می کنم ما نمی فریب خورده دوباره’,” او گفت:.

اما Jaffe گفت: او را خوشحال به خانه بازديد نیست تحت ThriveNYC چتر.

“من خوشحالم که این برنامه و همچنین اخیرا اعلام کرد سلامت روانی سپاه در حال ثبت در Chirlane را ThriveNYC از آنجا که برنامه شده است به طور کامل جناح,” Jaffe گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی