Chris Cuomo می گوید که او را از دست داده و 13 پوند در 3 روز در حالی که مبارزه با کروناویروس

Chris Cuomo گفت: پنج شنبه شب که او از دست داد 13 پوند در سه روز به سی ان ان لنگر در ادامه به سهم خود در نبرد با کوروناویروس.

کومو که آزمایش مثبت برای بیماری روز سه شنبه به یک به روز رسانی وضعیت خود در طول سی ان ان “جهانی تاون هال” — که در طول پخش خود را نشان می دهد نرمال 9 بعد از ظهر شکاف زمان.

کومو با استفاده از مصاحبه به استدلال می کنند که فقط به خاطر اینکه اکثر coronavirus بیماران دچار علائم خفیف است که نیازی به بستری شدن در بیمارستان به این معنی نیست که این بیماری یک پیاده روی در پارک.

“شما رنج می برند هنگامی که شما این کار را در خانه” کومو گفت: همکار CNN لنگر اندرسون کوپر و شبکه ارشد پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا.

“نگاه آن را در مورد زندگی یا مرگ. منظورم آن است که در غیر این صورت من نمی خواهد انجام این نمایش گفت:” کومو. “من نه به دنبال ترساندن مردم, من در تلاش برای انجام این کار مخالف است.”

اما از آنجا شنبه, تشخیص, Cuomo, 49, گفت که او ریخته 13 پوند با وجود خوردن به عنوان خوب به عنوان او قبل از او ازدواج کرده ،

“همسر من است تغذیه من مانند شما می دانید ما هنوز در دوستیابی فاز. بنابراین آن را مانند من صدمه زدن برای, تغذیه,” او گفت:.

“من خوردن و نوشیدن به طور مداوم. من فقط عرق کردن آن را و آن را بیماری.”

کومو که با توجه به پرونده او به میان 80 درصد — معمولا ذکر شده توسط مقامات بهداشتی — از coronavirus موارد که تا پایان بودن خفیف گفت: “ما در حال رفتن به آن را از طریق.”

“اما ایده این است که آن را آسان بنابراین شما می تواند سهل انگار — که بسیار گمراه کننده fellas,” او گفت:.

“که من در حال حاضر می دانیم واقعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im