بسیار شوخی کریس Kreider تا به حال همدردی Mika Zibanejad زانو.

Kreider آمد در یک راه بزرگ برای رنجرز اهمیت حیاتی یک هدف و کمک در چهارشنبه 5-3 برنده بیش از افرا برگها در بازگشت از یک بازی غیبت به دلیل غیر عمدی زانو به سر از Zibanejad در روز شنبه در دیترویت. Kreider بود پویا از آغاز تا پایان و هیچ بدتر برای پوشیدن در حالی که خرید و فروش آنچه که او به عنوان گردن آسیب است.

“من احساس می کنم خوب” Kreider گفت. “فقط نگران میکا زانو واقعا….”

آسیب رخ داده است در اوایل دوره دوم در برابر قرمز بال و Kreider چپ که بازی و بازی نمی کند در دوشنبه شب 5-3 باغ از دست دادن به ستاره. وجود نگرانی فوری که او ممکن است یک ضربه مغزی که مربی دیوید کوین له حق دور — و آن را تبدیل به تقریبا به عنوان بد به آن نگاه کرد.

“من احساس خوب احساس نمی کند زمانی که آن اتفاق افتاد” Kreider گفت. “من پیچیده گردن من خیلی خوب است. … شما هرگز می خواهید به از دست ندهید همین بازی اما شما باید برای گوش دادن به بدن خود را.”

Chris Kreider
کریس KreiderPaul J. Bereswill

28-در سال, بهترین بازیکن احتمالا در دسترس در بازار تجارت شد و آماده برای رفتن در این یکی. او نمایش خود را با سرعت و قدرت هنگامی که او پرواز در اطراف defenseman جاستین Holl و سپس به خاک سپرده شد یک پشت دست ضربه زدن در 17:24 دوره اول — فقط شش ثانیه پس از او تا به حال برنده یک قرعه کشی به Zibanejad که اخراج یک مچ شات گذشته دروازه بان مایکل هاچینسون.

خط گرد توسط پاول Buchnevich همراه برای هفت امتیاز.

“من فکر می کنم ما فقط آن را نگه داشته ساده” Kreider گفت.


کوین بود benched پاول Buchnevich برای بسیاری از دوره سوم در روز دوشنبه آغاز شده اما او را درست در پشت خط بالا و تحویل او خود را هدف چهارم در گذشته پنج بازی ها, اضافه کردن دو کمک می کند. پس از آن می رود با mercurial 24 ساله ،

“این مانند رفتن به پارک های تفریحی” کوین گفت. “گاهی اوقات شما باید به بالا و شما با داشتن یک جهنم از یک زمان و سپس شما در حال انتظار در خط و در حال انتظار برای دریافت در سوار شدن و شما نا امید و تشدید. او یک بازیکن خوب او یک بازیکن خوب و او تا به حال یک سال خوب برای ما است.

“گاهی اوقات بچه ها فقط نیاز به کمی تکان خوردن.”


جناح فیلیپ Di Giuseppe ماند در صف برای دومین مستقیم بازی پس از ساخت رنجرز اولین بازی در روز دوشنبه. او عمدتا در خط چهارم با گرگ McKegg و برت Howden.


Rookie جناح Kaapo Kakko کردم فقط چهار سوم-دوره شیفت و همچنین 11:24. … برندان اسمیت پیوست Micheal هیلی و Alexandar Georgiev به عنوان سالم خش.

برای اطلاعات بیشتر در رنجرز گوش دادن به آخرین قسمت “در آبی کرسی” پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de