کریس سگ دیوانه’ روسیه تقریبا در از دست دادن برای کلمات بیش از ‘کاملا متفاوت’ WFAN

کریس “سگ دیوانه” روسیه در کنار مایک Francesa, کمک ساخت WFAN به های ورزشی-صحبت های غول پیکر, داشتن شماره 1 بعد از ظهر را در زمان نشان می دهد در این منطقه برای سال.

در حال حاضر از راه دور او مطمئن نیست چه چیزی را از این ایستگاه جهت. بنابراین بسیاری از نام های بزرگ از بین رفته اند, روسیه اشاره کرد از همین ایموس به کریگ کارتن و Francesa تا نیمه بازنشسته دیگر انجام بعد از ظهر خود را نشان می دهد.

“این یک مقدار محل های مختلف از آن استفاده می شود” روسیه گفت: در طول نشان می دهد او در SiriusXM. “بسیار متفاوت است.”

تماس گیرنده از او خواسته در مورد یکی از جدید بعد از ظهر میزبان جو Benigno بود که به تازگی ارتقا از اواسط روز با اوان رابرتز و اغلب مذاکرات در مورد بازنشستگی. روسیه رفت و به یک سیم پیچ تک صدایی در مورد وضعیت فعلی وجود دارد.

“جو نباید انجام است. مخاطب نمی خواهید به شنیدن در مورد جو گلف قصد دارد در سال 2024,” او گفت:. “آن تغییر کرده است. من نمی دانم چگونه شما می خواهید من برای پاسخ به آن است. مایک و سگ دیوانه وجود ندارد. مایک وجود ندارد در یک روز-در-روز-بر اساس. [صبح میزبان] فرزندان [Esiason] و [گرگ] Giannotti به خوبی انجام داده اند بنابراین من نباید حتی آنها را به ارمغان بیاورد. شما باید بسیاری از نشان می دهد تلاش برای پیدا کردن جای پا خود را. این مالکیت جدید. آن را در زمان های مختلف. آن را کاملا متفاوت است. من نمی دانم چه بگویم. شما می خواهید به من می گویند آنها مانند ’65 یانکی ها پس از سال ها و سال ها از موفقیت آنها در حال گرفتن است.

به عنوان تماس گیرنده با اشاره قبل از Francesa چپ بعد از ظهر برای بار دوم در ماه دسامبر او در نهایت از دست داد به ESPN رادیو مایکل کی در رتبه های کتاب است.

“من می دانم که فن به حال بسیاری از فرصت 15 سال پیش برای خرید 1050 و نگه داشتن آن به دور از ESPN و آنها هرگز. من تعجب می کنم اگر آنها غم و اندوه آن روز در حال حاضر. همه چیزهای خوب را برای به پایان رسیده است در نهایت. آن است که 33 سال پیش است که یک مدت زمان طولانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im