کلیسا می شود خبر خوب پس از ‘جان عزیز’ مداخله در بانک بررسی تقلب

عزیز جان: با تشکر از شما!

شما باید ارائه کلیسای ما با برخی از خبر خوب در میان این همه گیر. من نمی توانم به اندازه کافی به کلمات قرار داده قدردانی ما به شما.

یک هفته پیش امروز من به شما نوشت: مختصری ایمیل ترسیم $60,000 تقلب در کلیسای ما با تجربه ما به ما بانک حساب جاری.

در عرض شش ساعت به شما ایمیل من تماس گرفته شد به طور مستقیم توسط دفاتر اجرایی از ما بانک. چهار روز بعد ما بانک اعتبار کلیسای ما حساب جاری $60,000 که دزدیده شده است.

این کامل بود 180 از بانک به عنوان آنها قبلا به من گفت ما نخواهد بود اعتبار بودجه است.

با تشکر از شما! من آرزو می کنم وجود دارد برخی از راه های ما می تواند به شما یک درصد از بودجه به سرقت رفته بودند که در بازگشت به آمریکا!

همه به لطف یک ایمیل سریع است که من برای شما فرستاده می شود در هوی و هوس.

کار شما باعث می شود یک تفاوت در زندگی مردم است. ما رهبری کلیسای بیمار بوده است و نگرانی در این مورد بیش از گذشته 11/₂ ماه. من مشکل خواب بعضی از شب ها فکر کردن در مورد چگونه ما می گویند ما کوچک جماعت از 180 نفر است که ما دزدیدند $60K — بدون مراجعه کنند.

با قدردانی عمیق. M. E.

عزیز M. E.: خوشحالم که من می تواند کمک کند.

اما شما واقعا باید تشکر از مردم در ایالات متحده بانک مرکزی که در عمل با عقل سلیم و با سرعت پس از من با آنها تماس. گاهی اوقات شما فقط باید برای رسیدن به حق مردم است.

و قدردانی خود را است پاداش به اندازه کافی برای من. همچنین می گویند نماز برای افرادی که خود را به سرقت برده کلیسا پول است. من مطمئن هستم که وجود دارد این است که جایگاه ویژه ای در جهنم برای آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>