وجود دارد فقط یک نقص کوچک با میلیاردر کن گریفین عظیم دفتر جدید در طبقه بالای 425 Park Ave. — او نمی خواهد بود قادر به دیدن جدید خود را $238 میلیون quadplex در 220 مرکزی پارک جنوبی به عنوان آن مسدود شده توسط برج.

ارگ موسس 13,900 فوت مربع اتاق طبقه خواهد بود در غیر این صورت بسیار جذاب است. این 47 طبقه اداری — حدود 680 پا در هوا — 38-پا بلند ویندوز مشرف بسیاری از شهر و پارک مرکزی.

دو شرکت ارگ اوراق بهادار و ارگ صندوق های تامینی نیز اجاره 46 طبقه به همراه 14 نفر دیگر در بیش از نیمی از 670,080 فوت مربع برج.

در اخیر من منحصر به فرد تور هنوز به پایان خواهد رسید 425 پارک توسعه دیوید لوینسون از L&L Holding Co. آورده در فنگ شویی استاد الکس Stark که در حال حاضر انجام سه نعمت را در فضا و انجام دیگر قبل از نهایی یک زمانی که ساختمان باز می شود در اوایل 2021.

معدنی کوارتز کریستال باد سازیاموسیقی زنگی و اضافی فنگ شویی موارد به خاک سپرده شد و قرار داده به دیوار.

سوسو زننده دیواره 45-پا بلند لابی میله میله به پایان خواهد رسید در ماه نوامبر به انتظارنشسته بودند با ضخامت پانل های شیشه ای وارداتی از آلمان که ساندویچ عمودی نوار فلزی. لابی طبقه و میز پذیرش خواهد اکو نقره ای خاکستری نگاه با سنگ مرمر سفید است که دارای رنگ آبی مایل به خاکستری “جریان مارکس” و ستون های چادری در نقش برجسته فولاد ضد زنگ.

همان آلمانی شیشه ای خطوط Thyssenkrupp آسانسور که صدای صفیر سکوت بالا و پایین 47 داستان در 1200 فوت در هر ثانیه. به عنوان آسانسور است که هنوز در حالت تست ما سوار شد بر روی صفحه رادار.

مبادا شما فکر می کنم ارگ خواهد همه قدرت پردازش تمام ساختمان مستاجران خواهد لذت بردن از دیدنی 26 “diagrid” طبقه از امکانات رفاهی. اینجا آشپز دانیل Humm خواهد بود وعده صبحانه و ناهار با یک full-زمان barista در وظیفه.

این باشگاه طبقه شامل دو باغ در فضای باز, در حالی که مراقبه فضا و سخنرانان مهمان خواهد بود برنامه ریزی شده از طریق همکاری با دیوید لینچ پایه و اساس است.

نیز وجود دارد یک خصوصی 52-فضای گاراژ و یک سالن برای راننده است که در سراسر جهان دریافت هشدارهای امنیتی. شرکت همچنین می توانید ثبت نام برای یک دیجیتال نقطه-به-نقطه اضطراری شبکه رادیویی.

A rendering of425 Park Ave.
یک رندر از 425 Park Ave.حسن نیت ارائه میدهد از L&L برگزاری

برای دکور 500 از آینه استیل گلوب ایجاد شده توسط هنرمند ژاپنی Yayoi Kusama که آخرین شناور در پارک مرکزی به عنوان “نرگس باغ” خریداری شد توسط لوینسون به انباشت اشیاء بدست آمده بر روی باغات در مرکز زمین است. چه مقدار از آنها هزینه در بر دارد ؟ “بسیاری” او می گوید.

این اولین ساختمان در این شهر به یک “خوبی” طراحی که مربوط به سلامت کارکنان در حالی که LEED متمرکز شده است سازگار با محیط زیست دوستی از ساختار.

کمک خوبی گواهینامه خیره کننده فلزی نمای پوشاندن عقب بیرونی است که تن از هوای تازه.

زمانی که خورشید در بازدید از نمای جلو وجود دارد کانال در هنر دکو-مانند اسكلت که تب و تاب بودن, به عنوان اگر آنها در حال نوار, نور, لوینسون می گوید. این ساختمان به طور چشمگیری صدر توسط سه 136-پا بلند “باله” که خواهد نور تا افق با Led.

Availabilities عبارتند از: 28,900 فوت مربع طبقه هشتم و 24 و 25 طبقه از 20,400 فوت مربع. در حالی که برخی از اجاره خواهد بود کمتر از 200 دلار در هر فوت بسیاری از آنها بیش از. ارگ معروف اجاره بالا در $300 در هر فوت مربع — بالاترین اجاره دفتر تا کنون.

“ما پاسخ خواهد داد به بازار” لوینسون اصرار از اجاره. “ما می خواهیم حق مستأجر در ساختمان است.” در واقع او و جلب اعتماد او در حال حاضر تبدیل کردن مستاجران که او کاهش یافته است به شناسایی. “این مثل این است که یک باشگاه” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im