ارگ گل سرسبد صندوق تبدیل به یک سود

ارگ شیکاگو مبتنی بر صندوق های غول پیکر led توسط میلیاردر کن گریفین تاکنون اب و هوای coronavirus بازار طوفان به خوبی تبدیل اندکی سود در شاخص خود Wellington صندوق های تامینی در سال از طریق پنج شنبه با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت.

این صندوق که شیوه های به اصطلاح چند استراتژی مجموعه ای از شرط در سهام و اوراق قرضه کالاها و اوراق بهادار دیگر با استفاده از تیم های معامله گران بود که از جمعه به پایین 5.25 درصد در ماه مارس گفت: این فرد که نخواست نامش فاش شود به این دلیل که اطلاعات خصوصی است. سال دقیق به تاریخ به دست آوردن است که خالص از هزینه نهایی نشده بود.

مقایسه گلدمن ساکس’ نخست بخش خدمات تخمین زده است که متوسط حقوق صاحبان سهام متمرکز صندوق پایین 15.5 درصد در ماه از طریق پنج شنبه با میانگین سال-به روزترین و زیان در حدود 16 درصد است.

ارگ چند استراتژی رقبای هنوز هم پایین برای سال در میان coronavirus-led بازار تار و مار. هزاره مدیریت اصلی صندوق های تامینی است در مورد 4.3 درصد برای سال 2020 از طریق 20 مارس در حالی که Schonfeld استراتژیک مشاوران پایین است حدود 15 درصد از طریق مارس 16 به گفته افراد مطلع گرداند.

دقیق رانندگان ارگ نسبی outperformance بودند مشخص نیست. وال استریت ژورنال قبلا گزارش شده است که ارگ درآمد ثابت نمونه کارها به تازگی از دست داده و صدها میلیون دلار در بخشی از به اصطلاح اساس معاملات در قیمت گذاری شکاف بین ما Treasurys و آتی چه کسانی ضرر و زیان تحقق نیافته بودند بازیافت در روز. ارگ جهانی درآمد ثابت صندوق در حال حاضر مثبت برای سال جاری از طریق پنج شنبه, فرد با آگاهی از ارگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>