سیتی دوچرخه در تلاش برای نگه دارید تا با کروناویروس ridership سنبله

سیتی دوچرخه در حال تلاش برای نگه دارید تا با یک coronavirus ناشی از ridership سنبله پست یاد کرده است.

Ridership در Lyft متعلق به دوچرخه از طریق 11 روز اول مارس بود 517,768 یک 67 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

اما این شرکت — که معمولا کارکنان برای مشغول تابستان سال است — دست و پا زدن در میان افزایش تقاضا یک رشته مکانیک گفت.

مکانیک یک کارمند شرکت برای بیش از یک سال و گفت: ایستگاه های غرق شد با دوچرخه تمام هفته. او همچنین ادعا کرد که ناظران خود را به حال داده نشده راهنمایی در مورد چگونه کارکنان می تواند به جلوگیری از گسترش ویروس.

“وجود دارد مقدار زیادی بیشتر استفاده کن. مردم قادر به اسکله دوچرخه خود را. آنها فقط ترک آنها را در خیابان و تماس با خدمات به مشتریان,” او گفت:.

هر سیتی دوچرخه برای سواری چند در هر روز. Coronavirus می توانید اقامت در سطوح پلاستیکی مانند دوچرخه فرمان به مدت سه روز با توجه به دولت آمریکا گزارش منتشر شده در اوایل این هفته.

“من به ارمغان آورد خود من دستکش و لوازم تمیز کردن اما این شرکت هنوز نمی ارائه هر چیزی و یا به ما داده یا سواران مشاوره در مورد چگونه به نگه داشتن این دوچرخه امن” مکانیک گفت.

روز جمعه اتحادیه کارگران حمل و نقل که تکرار سیتی دوچرخه کارکنان برگزار مختصر توقف کار در این شرکت Delancey Street حیاط به آدرس نگرانی از رانندگان که کشتی دوچرخه در سراسر شهر محصور وانت.

این شرکت به توافق موسسه روزانه ون wipedowns, TWU گفت.

مدیریت مبارزه به ضد عفونی کننده دست و تمیز کردن وسایل به دلیل زیادی تقاضا” هرزه اتحادیه نیک Bedell گفت.

یک سیتی دوچرخه سخنگوی به نام ادعا می کند که این شرکت تا به حال نمی ابلاغ به کارکنان و سواران در مورد کوروناویروس بهداشت “آشکارا نادرست است.”

سخنگوی گفت: کارکنان دریافت پیام های متعدد از این شرکت در این هفته ارائه مشاوره به آنها را به دنبال CDC دستورالعمل های مربوط به ویروس و کارگران داده شد دستکش لاستیکی در 48 ساعت گذشته.

شروع پنج شنبه, کارکنان نوکر ایستگاه را ضد عفونی کردن همه دوچرخه بازگشت به ایستگاه های خود را.

“سیتی دوچرخه به شدت افزایش یافته و ما تمیز کردن پروتکل” سخنگوی گفت. “این شامل ضد عفونی بالا-تماس با سطوح دوچرخه در هر زمان آنها می رسند در انبار مواد ضد عفونی کننده بالا-تماس با سطوح در کامیون های مورد استفاده برای حمل و نقل وسایل نقلیه و پوشیدن دستکش هنگام دست زدن به دوچرخه هر دو در انبار و در valets.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>