شهرستان سالن یک طرح جدید در نهایت به مقابله با زباله پوشیده نیویورک پیاده رو

خداحافظی به خیابان های پوشیده شده با زباله!

یکی از بدنام ترین صحنه در اپل بزرگ به زودی می تواند رهبری برای بن به شهرستان سالن نورد دو برنامه های جدید پنج شنبه با هدف نگه داشتن سطل زباله را از محدود کردن و به دور از موش.

این شهر بهداشت و حمل و نقل بخش teaming تا برای به دست آوردن مناطق کلیدی کسب و کار — مانند میدان تایمز و بخش هایی از مرکز شهر بروکلین — برای پیوستن به یک جدید “حذف محدودیت” برنامه آزمایشی که نصب ظروف مهر و موم شده در خیابان به حفظ تجاری زباله کردن پیاده رو.

علاوه بر این وزارت بهداشت قصد دارد تا نیاز تمام جدید 300-plus-واحد ساختمان برای قرار دادن زباله های خود را در ظروف مهر و موم شده به جای ستون آن را در کیسه های که نیویورک را بدنام موش و حشرات موذی دیگر اغلب پنجه به برای مواد غذایی است.

“شهر پیاده حرکت در اطراف انبوهی از زباله و بازیافت آن را قابل پیاده رو فضای” کمیسر بهداشت کاترین گارسیا گفت. “این است که زمان را دقیق تر و کارآمد انتخاب زمانی که می آید به راه نیویورک مجموعه ای از رد و بازیافت برای جمع آوری در مکان از راه حق. امروز اعلام کرد که اولین گام در این جهت است.”

جدید ساختمان های مسکونی با حداقل 150 واحد نیز باید به ارائه یک طرح مدیریت به شهر. این امر شامل ترسیم چگونه آنها را ذخیره زباله و بازیافت در داخل خانه بین به طور منظم برنامه ریزی شده وانت.

ساختمان ها که نمی مطابق با قوانین پیشنهادی دریافت نمی رایگان وانت از وزارت بهداشت.

گارسیا گفت: این شهرستان است که با تمرکز بر روی ساختمان های جدید است اما باز به گسترش قوانین برای پوشش انواع دیگر از خوابگاه.

“اگر ما موفقیت ما می خواهم به آن نگاه گسترده تر” گارسیا گفت. “من امیدوار هستم که جایی است که ما تا پایان.”

این معلوم نیست که این برنامه آزمایشی و یا پیشنهاد قوانین را به اثر اما این شهر برنامه ریزی یک جلسه عمومی در قوانین مارس 16.

گارسیا کاهش یافته است به می گویند که کسب و کار بهبود ولسوالی ابراز علاقه در این برنامه آزمایشی و یا زمانی که آنها را قادر به اعمال می شود.

حمل و نقل کمیسر پولی Trottenberg گفت: “اجازه می دهد واجد شرایط مناقصه به آزمایش با نصب شیشه مهر و موم شده در خیابان زباله و بازیافت ظروف کمک خواهد کرد که نیویورک شلوغ پیاده رو تمیز کننده در دسترس تر و لذت بخش تر برای ساکنان و گردشگران به طور یکسان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>